MMA PLNajnowszeSzymon KołeckiKołecki o powrocie do klatki: Nie będę się kulał z jakimiś kelnerami po klatce i ośmieszał siebie!

Kołecki o powrocie do klatki: Nie będę się kulał z jakimiś kelnerami po klatce i ośmieszał siebie!

Szymon Kołecki (10-1) w rozmowie z Polsatem Sport został zapytany o potencjalny powrót do klatki. Medalista olimpijski ostatni pojedynek stoczył w lipcu 2021 roku. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zmaga się z poważnymi kontuzjami, więc z tego też powodu nie widzimy jego kolejnych pojedynków.

Kołecki

41-latek ważne doświadczenie walk zawodowych w klatce zyskał na galach Babilon MMA u Tomasz Babilońskiego. Tam też doznał jedyną zawodową przegraną. Miało to miejsce w 2018 roku, gdy po całym dystansie musiał uznać wyższość – Michała Bobrowskiego.

Po wspomnianej walce Kołecki trafił do największej organizacji w naszym kraju. Sztangista w KSW stoczył cztery pojedynki, gdzie pokonywał przed czasem chociażby Mariusza Pudzianowskiego oraz Damiana Janikowskiego.

Kołecki o powrocie!

Szymon Kołecki w rozmowie z Polsatem Sport wypowiedział się o potencjalnym powrocie do klatki.

Problemy cały czas są. Jestem po trzech operacjach. Nie jest tak, jakbym chciał, żeby było. Nie pozwala mi to jeszcze trenować. Liczę, że pod koniec lipca, może w połowie, zrobię kilka badań. Zobaczę, co lekarze powiedzą, ale nie potrafię ocenić czy i kiedy wrócę do poważnych treningów, a wyłącznie powrót do poważnych treningów może mi dawać jakąś szansę na powrót do walki (…) Ja półśrodków nie uznaję. Jak nie będę świetnie przygotowany, żeby mieć szansę na zwycięstwo z każdym, to nie będę się kulał z jakimiś kelnerami po klatce i ośmieszał siebie i federację, w której miałbym walczyć.

Kołecki ostatni pojedynek stoczył w lipcu 2021 roku. Szymon w main evencie KSW 62 po zaledwie 45-sekundach zastopował Akopa Szostaka.

Zobacz także:

Szpilka nawołuje do rewanżu Pudzian-Materla: Mariusz miał naprawdę bardzo dużo szczęścia! Widzieliście?

Artur Szpilka jest przekonany, że Mariusz Pudzianowski miał dużo szczęścia w tym pojedynku. Były pretendent do mistrzostwa świata w boksie nawołuje do zorganizowania rewanżu Pudziana z Michałem Materlą. Trzeba dodać, że na pewno podobnego zdania były mistrz KSW, który chciałby zrewanżować się weteranowi największej organizacji w naszym kraju.

Tsarukyan o szansach Gamrota w walce z Makhachevem: Nie będzie w stanie niczego zdziałać! Co wy na to?

Arman Tsarukyan (19-3) został zapytany o potencjalne szanse naszego reprezentanta Mateusza Gamrota w walce z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem. Reprezentant Armenii jest przekonany, że Polak nie będzie w stanie niczego zdziałać w walce z Makhachevem. Dodatkowo Tsarukyan wrócił pamięcią do przegranej z reprezentantem American Top Team oraz Czerwonego Smoka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis