MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekArtur Szpilka o starciu z Wrzoskiem: Fajna walka dla kibiców! Kości zostały rzucone!

Artur Szpilka o starciu z Wrzoskiem: Fajna walka dla kibiców! Kości zostały rzucone!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mymma.pl wypowiedział się o potencjalnym zestawieniu z Arkadiuszem Wrzoskiem. Przypomnijmy, że do tego zestawienia próbowano już doprowadzić w tym roku w Szczecinie. W tamtym momencie ”Szpila” wypadł z powodu kontuzji i musiał przejść operację. Niewykluczone, że największa organizacja w naszym kraju wróci do wspomnianego zestawienia.

Szpilka

Szpilka w ostatnim starciu odnotował bardzo ważne zwycięstwo. Pięściarz z Wieliczki wystąpił na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Artur skrzyżował rękawice z weteranem KSW – Mariuszem Pudzianowskim, który przed tym starciem był znacznym faworytem.

Podopieczny Arbi Shamaeva nie zamierzał ryzykować i szybko zdobył obalenie. Wojownik z Białej Rawskiej miał nawet dosiad, ale nie wykorzystał okazji. Szpilka wytrwał ciężkie chwile. W drugiej odsłonie Pudzian ponownie poszedł po sprowadzenie. Tym razem ”Szpila” świetnie się bronił. Klincz został zerwany, a wtedy doszło do wymiany ciosów. Artur szybko trafił w cel i rzucił rywala na deski. Dodatkowe ciosy w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Artur Szpilka zabiera głos!

Artur Szpilka w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wypowiedział się o potencjalnym starciu z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Ja nie mam z tym problemu. Z tego co wiem – plany są na temat Arka, więc to też chyba fajna walka dla kibiców. Spoko, coś pod koniec roku. Zobaczymy. Ja na tę walkę nie nalegałem, ale jak zostało zaproponowane to kości zostały rzucone, więc jestem na to gotowy. Nie mam czegoś takiego, że jest ktoś z kim chciałbym się zmierzyć. To włodarze ustalają z kim się walczy, ja mogę to zaakceptować albo nie, a jeżeli chodzi o Arka to akceptuję i tyle, ale to nie jest to, że ja dążę do tej walki.

Poniżej zobaczycie cały wywiad:

Zobacz także:

Szpilka nawołuje do rewanżu Pudzian-Materla: Mariusz miał naprawdę bardzo dużo szczęścia! Widzieliście?

Artur Szpilka jest przekonany, że Mariusz Pudzianowski miał dużo szczęścia w tym pojedynku. Były pretendent do mistrzostwa świata w boksie nawołuje do zorganizowania rewanżu Pudziana z Michałem Materlą. Trzeba dodać, że na pewno podobnego zdania były mistrz KSW, który chciałby zrewanżować się weteranowi największej organizacji w naszym kraju.

Tsarukyan o szansach Gamrota w walce z Makhachevem: Nie będzie w stanie niczego zdziałać! Co wy na to?

Arman Tsarukyan (19-3) został zapytany o potencjalne szanse naszego reprezentanta Mateusza Gamrota w walce z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem. Reprezentant Armenii jest przekonany, że Polak nie będzie w stanie niczego zdziałać w walce z Makhachevem. Dodatkowo Tsarukyan wrócił pamięcią do przegranej z reprezentantem American Top Team oraz Czerwonego Smoka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis