MMA PLFerrariPaweł Bomba o Ferrarim: Zmiażdżę farmazona! Zjedz kizzersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć!

Paweł Bomba o Ferrarim: Zmiażdżę farmazona! Zjedz kizzersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć!

W sieci pojawiło się nagranie z Pawłem Bombą, który zaprasza na najbliższą galę High League 4. Freak fighter przy okazji miał ważne przesłanie do Amadeusza Roślika, z którym ma do wyjaśnienia mocny konflikt.

Ferrari

W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Natalią ”Natsu” Kaczmarczyk, a Lexy Chaplin. Do ich pierwszej walki doszło w Ergo Arenie, gdy ”Natsu” po emocjonującym pojedynku wygrała jednogłośną decyzją sędziów. Lexy od tego czasu odnotowała jedno ważne zwycięstwo skończone szybko przed czasem.

Równie ciekawie będzie w wadze ciężkiej! Denis Załęcki wyzwań się nie boi. Tym samym podopieczny Mirosława Oknińskiego w formule MMA zmierzy się z Arturem Szpilką.

Paweł Bomba jest pewny siebie!

Paweł Bomba jest pewny swego przed nadchodzącym starciem z Amadeuszem Ferrarim. ”Scarface” ma przesłanie do swojego najbliższego przeciwnika. Tu będą tak zwane dymy!

Siemanko kochani. 17 września zapraszam was do Areny Gliwice tam zmiażdżę farmazona. A Ty farmazon zjedz kizzersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć, a to moja rola.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Mocny trening Jacka Murańskiego na bieżni! Czy ktoś go zatrzyma na gali FAME MMA 15? [WIDEO]

Jacek Murański gotowy na następne starcia w rzymskiej klatce? Okaże się już dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi, gdy ”Muran” ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Póki co w sieci pojawiło się nagranie z treningu Jacka na bieżni. Szybko filmik wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

Khamzat Chimaev jest wielkim fanem Nate’a Diaza, z którym zmierzy się na UFC 279: Dorastałem oglądając go! Zaskoczeni?

Nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC – Khamzat Chimaev gościł w programie The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że jest wielkim fanem Nate’a Diaza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis