MMA PLFAME MMAMocny trening Jacka Murańskiego na bieżni! Czy ktoś go zatrzyma na gali FAME MMA 15? [WIDEO]

Mocny trening Jacka Murańskiego na bieżni! Czy ktoś go zatrzyma na gali FAME MMA 15? [WIDEO]

Jacek Murański gotowy na następne starcia w rzymskiej klatce? Okaże się już dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi, gdy ”Muran” ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Póki co w sieci pojawiło się nagranie z treningu Jacka na bieżni. Szybko filmik wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

Murański

Przypomnijmy, że na FAME MMA 15 zobaczymy rewanżową walkę Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Jeżeli ”Aory” będzie w stanie stoczyć kolejny pojedynek, to kibice doczekają się ponownego starcia z Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce. Jacek Murański również w Łodzi może stoczyć dwa pojedynki jednego wieczoru, bowiem drugim jego przeciwnikiem byłby ”Szalony Reporter”.

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany i pozostał spory niesmak.

Murański prezentuje umiejętności!

W sieci pojawia się kolejny materiał z treningu Jacka Murańskiego. Tym razem ”Muran” na bieżni pokazał moc i determinacje. Czy jest gotowy na duże wyzwanie podczas gali FAME MMA 15 w Łodzi?

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Borys Mańkowski kontra były mistrz UFC na FAME MMA? To możliwe!

Borys Mańkowski po raz kolejny w FAME MMA? Jak się okazuje trwały już kolejne rozmowy na temat zaangażowania “Diabła Tasmańskiego”. Rywalem Poznaniaka miał być były mistrz organizacji UFC, Eddie Alvarez.

Pas z walki legendarnego Muhammada Ali sprzedany za ogromną sumę! Widzieliście?

Muhammad Ali (56-5, 37 KO) zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej w historii. Co ciekawe w niedzielę został sprzedany pas ze słynnej walki Muhammada. Mowa o roku 1974, gdy w ringu skrzyżował rękawice z równie legendarnym Georgem Foremanem (76-5, 68 KO). Tytuł został sprzedany na aukcji za ogromną kwotę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis