MMA PLNajnowszeHighleaguePaweł B. wysyła wiadomość z więzienia: Nic na mnie nie mają!

Paweł B. wysyła wiadomość z więzienia: Nic na mnie nie mają!

Na insta stories Pawła B pojawiło się zdjęcie z wiadomością freak fightera. ”Scarface” miał przesłanie do swoich widzów i nie tylko.

Bomba

Paweł dość niespodziewanie pojawił się w freak fightach. Trzeba przyznać, że bardzo szybko zdobył dużą popularność. Freak fighter stoczył trzy walki zawodowe.

W ostatnim starciu Paweł zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. Było to starcie w formule K-1. Paweł udowodnił, że potrafi zdecydowanie więcej i może jeszcze zaskoczyć przy następnych startach.

Jest wiadomość!

Na insta stories Pawła B. pojawiła się zdjęcie z wiadomością do widzów i nie tylko. Dziś portal RMF24 jako pierwszy poinformował o sprawie – gdańska policja zatrzymała znanego zawodnika freakowych organizacji.

Siemanko. Król jest jeden, ale w niewoli. Wszystko dobrze kochani!!! Matrix nie jest w stanie złamać mojego ducha. Ja się nigdy nie poddam. Niedługo się widzimy. Nic na mnie nie mają!!! Karcia kocham Cię

Zobacz także:

Środowisko freak fightowe i nie tylko żegna Mateusza Murańskiego!

To jest bardzo przykra informacja. Internet obiegła informacja, że Mateusz Murański nie żyje. Znany freak fighter miał zaledwie 29-lat…

Denis Załęcki komentuje śmierć Mateusza Murańskiego. Padły mocne słowa do hejterów!

Dzisiaj świat mieszanych sztuk walki obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Mateusza Murańskiego, czyli jednego z najpopularniejszych freak fighterów w kraju. Śmierć 29-latka komentuje teraz Denis Załęcki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis