MMA PLNajnowszeCiekawostkiPatomatka Woodleya w akcji! Oto jak zareagowała na pytanie o to, co poszło nie tak w walce syna z youtuberem [WIDEO]

Patomatka Woodleya w akcji! Oto jak zareagowała na pytanie o to, co poszło nie tak w walce syna z youtuberem [WIDEO]

W miniony weekend nie tylko odbyły się gale KSW czy UFC, ale doszło też do rewanżowej walki między youtuberem Jakiem Paulem a Tyronem Woodleyem. Starcie to wygrał (nie)spodziewanie youtuber i to wygrał je przez srogi nokaut. Furorę w sieci oprócz Jake’a Paula robi też… patomatka Tyrona Woodleya!

Patomatka Woodleya

Na Twitterze udostępniono fragment krótkiej rozmowy z Deborą, która była rozwścieczona pytaniem dziennikarza o to, co poszło nie tak w walce jego syna z Jakiem Paulem.

Patomatka Woodleya w akcji! Oto jak zareagowała na pytanie o to, co poszło nie tak w walce syna z youtuberem [WIDEO]

Przypominamy, że walka Paul vs Woodley 2 zakończyła się nokautem w szóstej rundzie. Były mistrz UFC i człowiek, którego można nazywać byłym mistrzem mieszanych sztuk walki tak oto wyglądał w końcówce tego pojedynku:

“Co poszło nie tak w walce Tyrona Woodleya?” – zapytał dziennikarz.

“Co ty powiedziałeś? Co ty kurwa sobie myślisz skurwysynu! Co poszło z tobą nie tak!” – odpowiedziała Deborah Woodley.

https://twitter.com/couldbemma/status/1472637489068351493

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis