MMA PLNajnowszeKwiecińskiPasternak z ostrym przesłaniem do Kwiecińskiego: Mówił, że moje walki są nudne? Alan…

Pasternak z ostrym przesłaniem do Kwiecińskiego: Mówił, że moje walki są nudne? Alan…

Na kanale TV Reklama pojawiła się nowa rozmowa z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem Pasternakiem. ”Wampir” został zapytany o ostatnią wypowiedź Alana Kwiecińskiego. Podopieczny Mirosława Oknińskiego miał mocne przesłanie do byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.

Pasternak

Przypomnijmy, że Alan wraca szybko do klatki. ”Alanik” wystąpi już trzeciego lutego na gali FAME MMA 17, która odbędzie się w Krakowie. Kwieciński przyjął walkę w ostatniej chwili i zmierzy się z mistrzem freakowej organizacji – Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Warto podkreślić, że w stawce tego starcia nie będzie pasa mistrzowskiego. Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach.

Kwieciński w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco został zapytany o Pasternaka. Oto co powiedział.

Pasternakowi nie dam, bo daje nudne walki, prz****ł ostatni z Kowalskim. Niech idzie do KSW, ale tam go nie chcą. Nie dam mu tej walki, bo daje nudne walki, jest nudny i tyle. Wiem, że jakbym dał jednemu i drugiemu, to by była trampolina.

Pasternak komentuje!

Michał Pasternak na kanale TV Reklama skomentował ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Jest mocne przesłanie!

Alan jest zesrany i on nie weźmie w życiu takiej walki. Z kim on robił wywiad, co mówił, że moje walki są nudne? Alan, nudne to jest twoje życie i idioto od każdego dostajesz na dziurę. I ty cokolwiek będziesz mówił o moich walkach?

Padło też pytanie z jakim rywalem Pasternak chciałby się skonfrontować na konferencjach.

Z dzi***. No tak, z Kwiecińską dzi***, bo go nienawidzę. Nie lubię go bardzo. Myślę, że by szczekał i to bardzo dużo, ogólnie jest wygadany, potrafi gdzieś tam w tym swoim świecie mówić dużo.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

To jest dopiero historia! Film z Mateuszem Murańskim z szansą na… Oscara! Widzieliście?

Zaskoczeni? Tak może być po informacji, która obiegła właśnie internet. Mateusz Murański wystąpił w filmie ”IO” Jerzego Skolimowskiego, który jest nominowany do Oscara.

Trener Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME 17: Czy to upadek polskiego boksu?

Legendarny trener Zbigniew Raubo udzielił wywiadu kanałowi FansportuTV na YouTube, gdzie opowiadał między innymi o walce Kamila Łaszczyka na nadchodzącej gali FAME 17.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis