MMA PLNajnowszeFAME MMAWkurzony Pasternak po przegranej: Pewnie teraz spotkam się z falą krytyki! [WIDEO]

Wkurzony Pasternak po przegranej: Pewnie teraz spotkam się z falą krytyki! [WIDEO]

Oto co powiedział Michał Pasternak tuż po swojej pierwszej przegranej w freakowej organizacji FAME MMA. ”Wampir” w sobotę w Krakowie stoczył typowo sportowy pojedynek. Było to starcie z lżejszym i utytułowanym – Normanem Parke. ”Stormin” wrócił do FAME i już ma za sobą dwa kolejne cenę zwycięstwa.

Wkurzony Pasternak

Od samego początku Parke był aktywny. Dużo uderzeń… i zdecydowanie częściej ”Stormin” dochodził do celu. Pasternak próbował odpowiadać, ale nie robiło to takiego wrażenia.

Warto zaznaczyć, że były tymczasowy mistrz KSW próbował zdobyć obalenie, ale były to nieprzygotowane akcje. ”Stormin” dopiął swego pod koniec drugiej odsłony, kiedy popisał się świetnym rzutem z judo.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego zdecydowanie ruszył i próbował coś zmienić. Dalej jednak Parke trafiał częściej i celniej. Tym samym po 3-rundach Parke wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Pasternak zabiera głos!

Michał Pasternak zabrał głos po walce na jubileuszowej gali FAME MMA 20. ”Wampir” doznał pierwszej przegranej w freakowej organizacji. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów musiał uznać wyższość Normana Parke.

”Wampir” spodziewa się, że po tej przegranej spadnie na niego krytyka.

Cała rozmowa poniżej:

Wcześniej Pasternak odnotował trzy zwycięstwa w FAME. Podopieczny Mirosława Oknińskiego pokonał przed czasem Piotra ”Szeli” Szeligę, a na punkty Pawła ”Tybori” Tyburskiego oraz Dominika ”Japońskiego Drwala” Zadorę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis