MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke uderza w Pasternaka: Za każdym razem chce walczyć tylko z mniejszymi!

Norman Parke uderza w Pasternaka: Za każdym razem chce walczyć tylko z mniejszymi!

Wczoraj organizacja FAME MMA ogłosiła, że w karcie jubileuszowej edycji doszło do zmiany. Michał Pasternak ostatecznie w formule MMA zmierzy się z doświadczonym również Normanem Parke. ”Stormin” wchodzi w zastępstwo za kontuzjowanego Alana Kwiecińskiego. Niewykluczone, że freakowa organizacja w niedalekiej przyszłości wróci do zestawienia Kwieciński-Pasternak.

Pasternak

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy powrót Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” w formule K-1 stoczy rewanżowy pojedynek z Michałem ”Boxdelem” Baronem.

Na tej samej gali zobaczymy turniej freak fightów, a w stawce dwa miliony złotych! Warto zaznaczyć, że swój debiut w freak fightach odnotuje piłkarz Jakub Kosecki.

Parke mocno o Pasternaku!

Norman Parke wchodzi na zastępstwo i stoczy swój kolejny pojedynek w organizacji FAME MMA. Będzie to fajne wyzwanie dla obu, bowiem rywalem ”Stormina” będzie Michał Pasternak. Podopieczny Mirosława Oknińskiego do tej pory stoczył trzy walki w FAME i ze wszystkich wychodził zwycięsko.

Parke zapewnia, że ”Wampir” się boi i ciągle szuka rozwiązań, aby bić się z mniejszymi oraz robi problemy z wagą przed najbliższym pojedynkiem.

Wampir to ci**. Za każdym razem chce walczyć tylko z mniejszymi i boi się ścinać wagę do starcia ze mną. 93 kilogramy, niżej nie zejdę. Zawodowiec… Mówię wam, on potrzebuje dodatkowych kilogramów, żeby ta walka była wyrównana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis