MMA PLNajnowszeBoksTrener Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME 17: Czy to upadek polskiego boksu?

Trener Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME 17: Czy to upadek polskiego boksu?

Legendarny trener Zbigniew Raubo udzielił wywiadu kanałowi FansportuTV na YouTube, gdzie opowiadał między innymi o walce Kamila Łaszczyka na nadchodzącej gali FAME 17.

Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME

Łaszczyk, który jest niepokonanym zawodowym pięściarzem skrzyżuje rękawice w walce na zasadach MMA z cięższym i agresywnym Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Starcie to będzie walką wieczoru gali FAME 17, która odbędzie się już 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

Trener Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME 17: Czy to upadek polskiego boksu?

Trener Raubo, który doskonale zna Kamila Łaszczyka otrzymał pytanie o ty, czy jego zdaniem walka pięściarza aspirującego do najwyższych tytułów w światowym boksie we freakowej organizacji nie oznacza czasem upadku polskiego boksu.

Zbigniew Raubo uważa, że nie i stawia inną diagnozę:

“Kamil Łaszczyk to jest akurat chłopak, który był dwa razy ze mną na mistrzostwa Europy kadetów […]. O ile przegrał pierwszą walkę, tak w drugiej sędziowie go potraktowali nieładnie. Ja jestem przeciwnikiem tej walki, ale jeśli ma możliwość zarobienia jakiś pieniędzy, to niech to robi, ale jest to duże ryzyko. Jest wielkim ryzykantem. Ja nie zabraniam nikomu zarabiać pieniędzy. Wychodzi do chłopa w uczciwej walce? Proszę bardzo! Wszystko fajnie. Czy to jest upadek polskiego boksu? Nie, to bardziej upadek organizacji, menadżerów, promotorów, a nie samego boksu.”

Zobacz także:

Borys Mańkowski zabiera głos po ostatniej przegranej: Czy zdołam się tam znowu wspiąć?

Borys Mańkowski (22-11-1) zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej przegranej na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. 33-latek przede wszystkim podziękował kibicom, bowiem mógł liczyć na duże wsparcie podczas pojedynku.

Daro Lew nie odpuszcza i ponownie zaczepia Filipka: Mogę się bić w rzymskiej, greckiej… Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk nie odpuszcza! Jak widać jego spór z Filipem Marcinkiem nie został zakończony. ”Daro Lew” na twitterze zapewnił, że jest gotowy i chętny na rewanżowe starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis