MMA PLPasternakPasternak reaguje na zachowanie Taxi Złotówy: Myślę, że dam radę zebrać w sobie tyle odwagi!

Pasternak reaguje na zachowanie Taxi Złotówy: Myślę, że dam radę zebrać w sobie tyle odwagi!

Szymon Wrzesień (4-1) w sobotę podczas Silesian 5 w Mysłowicach stoczył kolejny pojedynek. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru przed czasem odprawił Grzegorza Smolińskiego. Wrzesień w wywiadzie po walce wspomniał, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW. Na te słowa postanowił zareagować doświadczony zawodnika MMA – Michał Pasternak (15-7).

Pasternak

”Taxi Złotówa” stoczył walkę po prawie rocznej przerwie. Szymon już w pierwszej rundzie pokonał Grzegorza Smolińskiego, którego możecie kojarzyć ze startu w organizacji PunchDown.

Pasternak reaguje!

Doświadczony Michał Pasternak (15-7) postanowił zareagować na wczorajsze słowa ”Taxi Złotówy”. Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce wyznał, że chciałby zmierzyć się z… Marcinem Wrzoskiem i Arturem Sowińskim.

Szanuję za odwagę. Jeśli Kornik, Marcin Wrzosek i Jon Jones się wystraszą. Myślę, że dam radę zebrać w sobie tyle odwagi i spróbować swoich sił.

Zobacz także:

Tej postaci nikt się nie spodziewał na konferencji Najmana! Waszka G chce stoczyć pojedynek! Zaskoczeni?

Na konferencjach MMA VIP cały czas coś się dzieje. Wydaje się, że jest to ”świat o którym nie mamy pojęcia” – o czym parokrotnie mówił/wspominał Jacek Murański. Dzisiaj podczas drugiej konferencji niespodziewanie pojawił się ”Waszka G”.

Promotor boksu zaprezentował umiejętności! Robi to wrażenie [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiło się nagranie z luźnego sparingu bokserskiego. Tomasz Babiloński ceniony promotor boksu i MMA – zaprezentował część swoich umiejętności. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis