Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBabilon MMAPromotor boksu zaprezentował umiejętności! Robi to wrażenie [WIDEO]

Promotor boksu zaprezentował umiejętności! Robi to wrażenie [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie z luźnego sparingu bokserskiego. Tomasz Babiloński ceniony promotor boksu i MMA – zaprezentował część swoich umiejętności. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Babiloński
Foto: Bartłomiej Zborowski - Babilon MMA

Tomasz Babiloński pod swoimi skrzydłami miał jednych z najbardziej utalentowanych i doświadczonych pięściarzy w Polsce. Teraz Babiloński swoich sił próbuje na rynku MMA. Organizacja Babilon MMA ma już za sobą 27-edycji. Nie brakowało na nich emocjonujących pojedynków oraz zawodników, którzy się wyróżnili i próbują teraz swoich sił w największej organizacji w naszym kraju.

Tomasz Babiloński prezentuje formę!

W internecie pojawiło się nagranie z luźnego sparingu Tomasza Babilońskiego. Ceniony promotor boksu i MMA zaprezentował swoje możliwości.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Marcin Najman wspiera Kowalkiewicz: Nie mogą Ci życia psuć mali, leniwi, tchórzliwi ludzie! Co wy na to?

Był Jan Błachowicz (28-9), a teraz Marcin Najman postanowił skomentować ostatnią sytuację z Karoliną Kowalkiewicz (12-7). ”El Testosteron” wspiera zawodniczkę UFC. Trzeba zaznaczyć, że na częstochowianina od wielu lat spadała duża ilość hejtu/krytyki.

Tańcula komentuje najbliższą walkę Murańskiego: Nie ma najmniejszych szans! Widzieliście?

Mateusz Murański już dziewiętnastego lutego stoczy następny pojedynek. ”Muran” w co-main evencie PRIME SHOW MMA zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Warto zaznaczyć, że walka z popularnym ”Don Kasjo” odbędzie się w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis