Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin NajmanTej postaci nikt się nie spodziewał na konferencji Najmana! Waszka G chce stoczyć pojedynek

Tej postaci nikt się nie spodziewał na konferencji Najmana! Waszka G chce stoczyć pojedynek

Na konferencjach MMA VIP cały czas coś się dzieje. Wydaje się, że jest to ”świat o którym nie mamy pojęcia” – o czym parokrotnie mówił/wspominał Jacek Murański. Dzisiaj podczas drugiej konferencji niespodziewanie pojawił się ”Waszka G”.

Waszka

Gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Warszawie. W walce wieczoru swój następny pojedynek stoczy Marcin Najman. Częstochowianin zmierzy się z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Wcześniej w klatce zobaczymy starcie Andrzej ”Żuroma” Żuromskiego z Tomaszem Chicem.

Waszka G zadebiutuje w organizacji Najmana?

Mało kto spodziewał się tej postaci na konferencji MMA VIP 4. ”Waszka G” zasiadł przy stole i zapewnił, że już niebawem chce zadebiutować. Niewykluczone, że odbędzie się to na gali Marcina Najmana.

”Waszkę G” możecie kojarzyć z nuty ”Życie ostre jak maczeta”.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman wspiera Kowalkiewicz: Nie mogą Ci życia psuć mali, leniwi, tchórzliwi ludzie! Co wy na to?

Był Jan Błachowicz (28-9), a teraz Marcin Najman postanowił skomentować ostatnią sytuację z Karoliną Kowalkiewicz (12-7). ”El Testosteron” wspiera zawodniczkę UFC. Trzeba zaznaczyć, że na częstochowianina od wielu lat spadała duża ilość hejtu/krytyki.

Tańcula komentuje najbliższą walkę Murańskiego: Nie ma najmniejszych szans! Widzieliście?

Mateusz Murański już dziewiętnastego lutego stoczy następny pojedynek. ”Muran” w co-main evencie PRIME SHOW MMA zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Warto zaznaczyć, że walka z popularnym ”Don Kasjo” odbędzie się w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis