MMA PLFAME MMA“Pasikonik” Filipek o Daro Lwie: Wydaje mi się, że on może być jebni**ty

“Pasikonik” Filipek o Daro Lwie: Wydaje mi się, że on może być jebni**ty

Nie ma dnia, by popularny zawodnik mieszanych sztuk walki z oszałamiającym rekordem 1-11 – Daro Lew nie napisał na Twitterze frazy “Pasikonik Żabie Gówno” w odniesieniu do rapera Filipka, z którym chciałby się zmierzyć w klatce FAME MMA. Teraz Filipek o Daro Lwie wypowiedział się w wywiadzie dla MMA Bądź Na Bieżąco.

Filipek o Daro Lwie

Zaglądając na Twittera Daro Lwa możecie zobaczyć m.in tego typu wpisy:

Sam Lew ma także doskonałe wyjaśnienie tego, dlaczego Filipka zaczął nazywać Pasikonikiem i Żabin Gównem:

Teraz natomiast mamy głos drugiej strony tego “konfliktu”. Filipek odniósł się do postaci Lwa w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim.

“Pasikonik” Filipek o Daro Lwie: Wydaje mi się, że on może być jebni**ty

“Powiem ci szczerze, że mnie on żenował, ale z czasem zaczął mnie śmieszyć. I też bardzo dużo osób zaczęło to do mnie pisać. Gadam z kimś z branży muzycznej, a on mi mówi: Pasikonik, Żabie Gówno. Mówię: Co do chuja? Darek w tym swoim idiotyzmie, w sensie – ja do końca nie umiem powiedzieć czy on jest jebnięty czy nie jest jebnięty, ale wydaje mi się, że może być. Ale jest to na pewno ciekawa persona. Kupił mnie.”

W rozmowie padają też informacje o chęci zorganizowania tego pojedynku przez FAME MMA. Zdradzamy, że jeden z właścicieli tej freakowej organizacji jest jednak przeciwny temu zestawieniu.

Cały wywiad MMA Bądź Na Bieżąco z Filipkiem możecie zobaczyć poniżej:


A Wy chcielibyście zobaczyć pojedynek Filipek vs Daro Lew na FAME MMA? Na kogo byście stawiali w tej walce?

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis