MMA PLGamrotParke o Gamrocie w UFC: Myślę, że sobie tam świetnie poradzi, życzę mu wszystkiego najlepszego!

Parke o Gamrocie w UFC: Myślę, że sobie tam świetnie poradzi, życzę mu wszystkiego najlepszego!

Norman Parke (28-7-1) już w maju stoczy swój następny pojedynek. ”Stormin” wystąpi w walce wieczoru FAME MMA 10. Będzie to starcie na zasadach bokserskich z Kasjuszem Życińskim.

33-latek ostatnią walkę stoczył jedenastego lipca na gali KSW 53. Było to pierwsze wydarzenie największej organizacji w naszym kraju – po tym jak koronawirus sprawiał wielkie problemy na całym świecie. ”Stormin” w walce wieczoru stanął do trylogii z Mateuszem Gamrotem.

Polak tym razem był bezlitosny. Od samego początku do samego końca zdominował ex zawodnika UFC. Porozbijany Parke nie został dopuszczony przez lekarza do kontynuowania walki w trzeciej odsłonie.

Parke o Gamrocie w UFC: Przed nim kolejny ciężki pojedynek! 

Norman Parke na kanale ”Koloseum” został zapytany o Mateusza Gamrota (17-1), z którym mierzył się trzykrotnie. Pomiędzy nimi nie brakowało spin i mocnych słów. ”Stormin” w tym momencie wypowiada się o ”Gamerze” w pochlebnych słowach.

Było wiele promocyjnych akcji pomiędzy mną, a Gamrotem. Chcieli stworzyć gorącą rywalizację. Gamer chciał popchnąć swoją karierę do przodu. Walka z nim była dla mnie trudna. Ostatnie starcie było w 100% dla niego. Chciałbym być bardziej przygotowany z moją wagą na tę walkę, bo wtedy byłaby znacznie bardziej wyrównana. Teraz przeniósł się do UFC, życzę mu tam wszystkiego najlepszego. Myślę, że sobie tam świetnie poradzi. Ogłosili jego walkę z Scottem Holtzmanem. Przed nim kolejny ciężki pojedynek. Holtzman ma duże doświadczenie w UFC, ale jego IQ w walce, dobre zapasy Gamrota sprawią, że wygra i zacznie wspinać się po drabince w UFC.    

Reprezentant Czerwonego Smoka już dziesiątego kwietnia stoczy swój drugi pojedynek w największej organizacji na świecie. Gamrot zmierzy się z Scottem Holtzmanem (14-4), dla którego będzie to 12 walka w UFC.

Zobacz także:

Roberto Soldić wygląda monstrualnie! W jakiej wadze kolejna walka?

Roberto Soldić (18-3) jest dosłownie wielki! Chorwat za pomocą insta stories wstawił zdjęcie, które mogło zaskoczyć wielu. Wydaje się, że następna walka “Robocop” ponownie odbędzie się w wyższej kategorii wagowej.

Mayweather rozpoczyna przygotowania do walki z youtuberem! Będzie niespodzianka?

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) właśnie rozpoczął przygotowania do swojej następnej pokazowej walki. Już lada dzień mamy poznać datę pojedynku z jednym z najbardziej popularnych youtuberów – Loganem Paulem. Ich starcie zostało przełożone z powodu dalej panującego problemu z koronawirusem.