MMA PLNajnowszeGamrotJak daleko Parnasse zaszedłby w UFC? Mateusz Gamrot zabiera głos!

Jak daleko Parnasse zaszedłby w UFC? Mateusz Gamrot zabiera głos!

Salahdine Parnasse (19-2) swoim ostatnim startem wypełnił kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Francuz zapewnił, że chce przejrzeć wszystkie oferty, a wtedy będzie definitywna decyzja. Parnasse zaznaczył, że najważniejsze dla niego są finanse. 

Gamrot

26-latek poprzedni rok zakończył z drugą przegraną w karierze zawodowej. Warto zaznaczyć, że Parnasse walczył o trzeci pas mistrzowski. Salahdine podczas 89 edycji po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z niepokonanym Adrianem Bartosińskim. Parnasse wrócił na odpowiednie tory w kwietniu. Reprezentant Atch Academy już w pierwszej rundzie znokautował Valeriu Mirceę.  

Parnasse w rozmowie z dziennikarzami został zapytany co dalej. Oto co powiedział:

Dla mnie najważniejsze są sprawy finansowe. Nie ukrywam tego, bo mam rodzinę i chcę, żeby ona dobrze żyła. Jak zaczynałem w KSW – nigdy nie myślałem, że dojdę do takiego momentu. Jak widziałem innych zawodników, jak Mamed Khalidov i ile zarabiali, to nie wyobrażałem sobie, że kiedyś będę na ich miejscu. Teraz ich przeskoczyłem, dałem bardzo dużo KSW, więc czekam, żeby była bardzo dobra oferta, ale też nie ukrywam, że czekam na oferty od innych organizacji.

Gamrot zabiera głos!

Mateusz Gamrot w programie ”Klatka po klatce” został zapytany o swojego niedoszłego rywala w KSW. Mowa o Salahdine Parnasse, który niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości będzie miał nowego pracodawcę.

”Gamer” uważa, że Parnasse mógłby daleko zajść w UFC.

Na pewno mógłby zajść wysoko. Jest fenomenem. Każdy mistrz KSW udowadnia w UFC, że wysoko dochodzi. On naprawdę ma to coś, więc na pewno bardzo wysoko by zaszedł. Pytanie jakie ma priorytety? Ostatnio o nich głośno mówi i mówi, że to jest hajs, więc pójdzie tą drogą. Wiem jedynie, że jak idziesz za hajsem, to w pewnym momencie możesz się potknąć o wynik sportowy. Jak idziesz w drugą stronę, wtedy hajs idzie za tobą, więc każdy ma swój cel. On jest jeszcze młody, więc może powalczyć parę lat gdzieś indziej i dopiero pójść do UFC, o ile będzie wygrywał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis