MMA PLNajnowszeEFM SHOWParke na konferencji EFM SHOW 2: „Irokez na śniadanie, Borys na obiad, Popek na kolację!”

Parke na konferencji EFM SHOW 2: „Irokez na śniadanie, Borys na obiad, Popek na kolację!”

Norman Parke ma coraz większe ego! Teraz przyszła mu chęć na boksowanie. Na początek krnąbrny Irlandczyk zamierza zlać w tej formule Macieja Jewtuszkę podczas gali EFM SHOW 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii. Później Parke chce pobić Borysa Mańkowskiego, a na koniec popularnego Popka. I to wszystko ma się zadziać do końca tego roku!

Parke na konferencji EFM Show 2
Foto: EFM Show 2

– Ten Jewtuszko jest chudy i ma wielką głowę, a jak go zleję, to banię będzie miał jeszcze dwa razy większą! To będą łatwe pieniądze – mówił Parke podczas konferencji prasowej przed galą EFM SHOW 2.

 – Gadaj zdrów, ciekawe czy równie cięty jęzor będziesz miał po walce – na spotkaniu z dziennikarzami odcinał się Jewtuszko.

W Sofii Parke i Jewtuszko zawalczą na zasadach bokserskich w limicie wagowym do 80 kilogramów. Początkowo rywalem Parke na gali w Bułgarii miał być Vladislav Kanchev, ale nie zgodził się na zmianę formuły z MMA na boks. Bez wahania walkę wziął za to doświadczony Jewtuszko.

 – Ja już kłapanie dziobem mam za sobą, już się wyszalałem pod tym względem, teraz niech przemówią pięści. Wygrałem swoją pierwszą walkę w MMA, w Muay Thai i w K-1, a teraz wygram pierwszą walkę w boksie! – zapewnia „Irokez”.

Walka Parke  – Jewtuszko odbędzie się 11 września na gali EFM SHOW 2 w Sofii. W Polsce wydarzenie dostępne tylko w PPV na efmshow.tv.

Zobacz także:

Elite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

To już pewne! Po raz pierwszy w historii na gali mieszanych sztuk walki w Polsce dojdzie do zestawienia kobiety z mężczyzną. Elite Fighters za pomocą mediów społecznościowych zdradziła również datę drugiej edycji.

Właściciel THE WAR Denis Załęcki wystąpi na EFM Show 2 w nowej formule! Zawalczy przed Michałem Materlą

Właściciel organizacji THE WAR Denis Załęcki wystąpi na gali EFM Show 2! Występ znanego z walk na gołe pięści zawodnika został ogłoszony podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis