MMA PLEFM SHOWMichał Materla ma nowego fana! O jego walce wypowiedział się nasz czołowy bramkarz!

Michał Materla ma nowego fana! O jego walce wypowiedział się nasz czołowy bramkarz!

Michał Materla (30-8) w sobotę wrócił do klatki! ”Cipao” podczas walki wieczoru EFM SHOW 2 stanął przed rewanżem po latach z doświadczonym Moise Rimbonem (25-14-1). Tym razem zwycięstwo byłego mistrza KSW skomentował nasz bramkarz – Tomasz Kuszczak.

Materla

39-latek w swojej karierze bronił w takich klubach jak West Bromwich Albion, Manchester United czy Wolverhampton Wanderers. Kuszczak to choćby mistrz Europy U-18. Biało-Czerwony jako jeden z pięciu polskich piłkarzy zdobył Puchar Europy.

Kuszczak o zwycięstwie Materli: Dla mnie to najlepszy polski wojownik!

Jak się okazuje Tomasz Kuszczak jest dużym fanem Michała Materli (30-8). Piłkarz w rozmowie z Super Expressem skomentował ostatnie zwycięstwo byłego mistrza KSW.

To bardzo trudna walka dla Materli. Jednak wygrał zasłużenie. Co ciekawe, obaj zawodnicy już walczyli ze sobą przed piętnastu laty. Wtedy był góra był Francuz, ale teraz nasz rodak się zrewanżował za tamtą przegraną. Dla mnie Materla to najlepszy polski wojownik. Oglądałem kilka jego walk, w których zmagał się z urazami. W każdej pokazywał wielkie serce do walki. Rimbon jest szanowany na świecie. Był głównym trenerem renomowanej szkoły walki w Tajlandii. W Sofii spotkało się zatem dwóch kozaków. Inicjatywa była po stronie Materli i dlatego wygrał. Cieszę się, że mogłem być na tej gali w Bułgarii. Zawsze kibicuję naszym zawodnikom

Pojedynek ten był rewanżem za starcie z 2006 roku. Wtedy to na gali WFC: Europe vs. Brazil w Słowenii Rimbon wygrał jednogłośną decyzją sędziowską.

Zobacz także:

To jest piękny widok! Roberto Soldić na spotkaniu z legendarnym ”Cro Copem”!

Roberto Soldić (19-3) podczas KSW 63 po raz kolejny obronił pas kategorii półśredniej. ”RoboCop” potwierdza swój wielki potencjał i coraz większa rzesza kibiców zastanawia się jak daleko mógłby dojść w największej organizacji na świecie. Soldić tuż po walce spotkał się z legendarnym Mirko Filipoviciem.

Borys Mańkowski komentuje zwycięstwo Normana Parke na EFM SHOW 2! Widzieliście?

Borys Mańkowski (22-8-1) w mediach społecznościowych krótko skomentował sobotnie zwycięstwo Normana Parke (28-7-1). Przypomnijmy, że do ich rewanżu dojdzie już drugiego października w walce wieczoru FAME MMA 11. Tym razem będzie to starcie na zasadach cage boxu. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis