MMA PLElite FightersElite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

Elite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

To już pewne! Po raz pierwszy w historii na gali mieszanych sztuk walki w Polsce dojdzie do zestawienia kobiety z mężczyzną. Elite Fighters za pomocą mediów społecznościowych zdradziła również datę drugiej edycji.

Elite

Trzeba przyznać, że pierwsza gala dostarczyła sporo emocji. W walce wieczoru Mateusz Murański zapisał się w historii. ”Muran” jako pierwszy freak jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Murański po trudnej walce niejednogłośną decyzją sędziów pokonał debiutującego ”Warszawskiego Dresika”, a następnie brutalnie znokautował ”Mielonidasa”.

Walka kobiety z mężczyzną!

Czwartego grudnia dojdzie do drugiej edycji Elite Fighters. Organizacja dodatkowo odkrywa karty. Pod koniec 2021 roku zobaczymy pierwszą w historii walkę w Polsce – kobiety z mężczyzną.

Znamy już oficjalnie termin drugiej gali ‼️ Pierwsze konkrety poznacie 24 października podczas pierwszej konferencji prasowej! Ale już teraz możemy Wam zdradzić, że będzie się działo! Odbędzie się między innymi walka każdy na każdego, dwóch na jednego a także walka kobiety… z mężczyzną! 💪 Wyczekujcie!

Przypomnijmy, że już na pierwszej gali Elite Fighters próbowano doprowadzić do takiego starcia. ”Taxi Złotówa” postanowił jednak odrzucić propozycję walki z Moniką ”Waldek” Rozmuz.

Zobacz także:

Kto bije mocniej – Don Kasjo czy Mańkowski? Norman Parke jest pewny!

Kto bije mocniej? Norman Parke jest przekonany, że Kasjusz Życinski bije mocniej niż Borys Mańkowski. Do rewanżu z byłym mistrzem KSW dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Będzie to walka wieczoru zbliżającego się wydarzenia w Gliwicach.

Paweł Jóźwiak zaskoczy Najmana? Pojawiło się nagranie z jego treningu! [WIDEO] Widzieliście?

Paweł Jóźwiak bierze na poważnie wyzwanie rzucone przez Marcina Najmana. Prezes Fight Exclusive Night zamierza sprawić niespodziankę w klatce. Pojawiło się też pierwsze nagranie z jego treningu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis