MMA PLEFM SHOWMichał Materla kończy działalność w EFM SHOW!

Michał Materla kończy działalność w EFM SHOW!

Michał Materla przestał być zawodnikiem EFM SHOW! Zawodnik poinformował o rozstaniu z orgaznizacją na swoim Facebooku. Gdzie zobaczymy „Cipao” w jego kolejnym pojedynku?

Materla EFM

Półtora roku trwała przygoda Michała Materli z organizacją EFM SHOW. 37-latek zasilił szeregi federacji przed wydarzeniem EFM 3: No compromises, gdzie w zaledwie 64 sekundy poddał swojego rywala – Wilhelma Otta. Materla zdobył tam pas mistrza kategorii średniej. Następne dwie walki odbyły się pod banderą KSW. Po porażce z Roberto Soldiciem oznajmił, że kończy współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki, a jego kolejne pojedynki odbędą się w EFM SHOW. Swój ostatni pojedynek stoczył we wrześniu na gali w Sofii. Po upływie trzech rund, sędziowie wypunktowali wynik na korzyść Polaka, który – w rewanżowym starciu po ponad 15 latach – pokonał Moise Rimbona.

Michał Materla odchodzi z EFM SHOW!

Dzisiaj za pośrednictwem swojego Facebooka, Materla poinformował fanów, że zakończył dotychczasową współpracę z EFM SHOW.

Po długim namyśle, wraz z Michałem Materla podjęliśmy decyzję o zakończeniu z dniem 2 listopada 2021r. naszej działalności w EFM SHOW S.A.
Odsprzedajemy nasze akcje dotychczasowym wspólnikom, którzy mają inną wizję na dalszy rozwój tego projektu. My natomiast będziemy dalej kontynuować przygodę ze sztukami walki i MMA.
Zaangażowanie w EFM Show było dla nas niezwykłym doświadczeniem zawodowym, i możliwością sprawdzenia się w roli organizatorów mieszanych sztuk walki.
Poznaliśmy i współpracowaliśmy z fantastycznymi osobami, które wspierały nas w codziennej pracy i stawały się częścią naszego zespołu.
W tak trudnych, pandemicznym czasach zdołaliśmy zorganizować cztery wspaniałe gale w trzech europejskich krajach – Niemczech, Polsce i Bułgarii. Uważam, ze wszystkie stały na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym jak i produkcyjnym. Na pewno zobaczymy jeszcze „Cage Box” w najmniejszym ringu bokserskim świata, zjeżdżający do Oktagonu – bo ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania każdego z naszych eventów. Dziękuje zawodnikom, menadżerom, sponsorom, mediom i partnerem biznesowym za współpracę i zaufanie. Dziękuję także fanom MMA, którzy wspierali nas dobrym słowem a kiedy trzeba było konstruktywnie krytykowali.

Dziękuję obecnym wspólnikom federacji za wsparcie, pracę i zaangażowanie w projekt i życzę im dalszych sukcesów zawodowych. Dziękuje również naszym byłym wspólnikom firmie BK Solar System, Tomaszowi Taciak oraz Maciejowi Sierockiemu za wsparcie w początkowym okresie działania EFM Show.

Po długim namyśle, wraz z Michałem Materla podjęliśmy decyzję o zakończeniu z dniem 2 listopada 2021r. naszej…

Posted by Michał Materla on Tuesday, November 2, 2021

Zobacz także:

Były zawodnik UFC rzucił wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego!

Adam Wieczorek (10-2) za pomocą mediów społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego (10-1). Medalista olimpijski postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju.

Artur Szpilka przymierzany do mocnego prospekta! Polak znów zamelduje się w ringu?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) jest przymierzany do walki z mocnym prospektem wagi ciężkiej. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówi się o potencjalnym starciu ”Szpili” z niepokonanym dotąd Alenem Babićiem (9-0, 9 KO).

Daniel Cormier o radości po zwycięstwie Teixeiry: Nie chodzi o to, że nie kibicowaliśmy Janowi!

Nie dało się ukryć, że Daniel Cormier (22-3) był przeszczęśliwy po zwycięstwie Glovera Teixeiry (33-8), który został nowym mistrzem UFC w wadze półciężkiej. ”DC” teraz postanowił skomentować swoje zachowanie po walce Teixeira-Błachowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis