MMA PLArchiwumEFM SHOWEFM SHOW 2: Załęcki łamie rywalowi oczodół. Zobacz jego walkę! [WIDEO]

EFM SHOW 2: Załęcki łamie rywalowi oczodół. Zobacz jego walkę! [WIDEO]

Aż cztery nokauty zobaczyli kibice podczas gali EFM SHOW 2, która odbyła się w Bułgarii. W Sofii świetnie zaprezentował się Adam Soldaev, który “uśpił” swojego rywala już w pierwszej rundzie. Przed czasem swój bój w niezwykle widowiskowej formule CAGE BOX zakończył też Denis Załęcki. Rywal “Bad Boya” Jussi Halonen po walce trafił do szpitala ze złamanym oczodołem .

EFM SHOW 2 Załęcki x
Foto: EFM SHOW

Halonen walkę z Denisem w najmniejszym ringu świata wziął na kilka dni przed galą EFM SHOW 2, bo kontuzji doznał Łotysz Krystaps Zyle, z którym początkowo miał mierzyć się Załęcki. Jak się okazało Fin szybko przekonał się o brutalnej sile “Bad Boya” oraz o tym, że Załęcki nigdy nie kalkuluje i zawsze daje z siebie maksa.

Już w pierwszej rundzie po porażającym ciosie Załęckiego Halonen padł. Lekarz nie pozwolił mu już kontynuować walki. Halonen trafił do szpitala a Załęcki na after party.

Organizacja EFM SHOW zrobiła ukłon w stronę kibiców, którzy nie widzieli walki “Bad Boya” albo chcą ją zobaczyć jeszcze raz i udostępniła ten pojedynek do obejrzenia za darmo.

Jeśli macie ochotę zobaczyć pozostałe 3 nokauty, które miały miejsce na gali EFM SHOW 2 w Sofii dostęp do gali można jeszcze wykupić na www.efmshow.tv

Walka Denisa Załęckiego na EFM SHOW 2:

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.

To jest piękny widok! Roberto Soldić na spotkaniu z legendarnym ”Cro Copem”!

Roberto Soldić (19-3) podczas KSW 63 po raz kolejny obronił pas kategorii półśredniej. ”RoboCop” potwierdza swój wielki potencjał i coraz większa rzesza kibiców zastanawia się jak daleko mógłby dojść w największej organizacji na świecie. Soldić tuż po walce spotkał się z legendarnym Mirko Filipoviciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis