MMA PLArchiwumUFCPaddy Pimblett wystąpi na UFC 296! Rywalem były tymczasowy mistrz i legenda MMA!

Paddy Pimblett wystąpi na UFC 296! Rywalem były tymczasowy mistrz i legenda MMA!

To już oficjalna informacja! Popularny Brytyjczyk Paddy Pimblett wystąpi na gali UFC 296, która odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas! Rywalem Anglika będzie były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC i żywa legenda MMA!

Paddy Pimblett wystąpi na UFC 296

Gala UFC 296 zaplanowana jest na dzień 16 grudnia. O zestawieniu z udziałem Pimbletta, opinię publiczną i kibiców poinformował szef UFC, Dana White.

Paddy Pimblett wystąpi na UFC 296! Rywalem były tymczasowy mistrz i legenda MMA!

W sieci pojawiło się wideo udostępnione przez szefa UFC, Danę White’a, w którym informuje on o zakontraktowaniu już dwóch walk mistrzowskich na galę UFC 296 oraz zestawieniach Shavkat Rakhmonov vs. Stephen Thompson oraz Paddy Pimblett vs… Tony Ferguson!

28-letni Pimblett powróci do startów po operacji kostki, która wykluczyła go ze startów w całym roku 2023 roku. Rzutem na taśmę, Anglik wystąpi jednak na ostatniej numerowanej gali UFC w tym roku. Przypominamy, że Paddy Pimblett jest niepokonany w UFC, wygrywając cztery walki, a trzy z nich kończąc przed czasem.

Tony Ferguson to żywa legenda MMA i były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC. Obecnie ma już 39 lat i swój prime już dawno za sobą. Obecnie Tony Ferguson ma niechlubną serię sześciu porażek w oktagonie z rzędu.

Jak myślicie, czy Tony Ferguson przełamie się akurat w walce z zawodnikiem typowanym na przyszłego mistrza UFC?

Aktualna karta walk UFC 296:

Walka wieczoru:
Leon Edwards vs. Colby Covington – o pas mistrzowski wagi półśredniej

Pozostałe:
Alexandre Pantoja vs. Brandon Royval – o pas mistrzowski wagi muszej
Shavkat Rakhmonov vs. Stephen Thompson
Paddy Pimblett vs. Tony Ferguson

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis