MMA PLArchiwumCAVEMMACave MMA 3: Jakubiec w main evencie kończy Radcliffe’a po… 15 sekundach!

Cave MMA 3: Jakubiec w main evencie kończy Radcliffe’a po… 15 sekundach!

Przy walce wieczoru nie można było mrugać! Tomasz Jakubiec (12-4) po 15 sekundach zakończył pojedynek z Jasonem Radcliffe (17-11).

Jakubiec

33-latek stoczy swój drugi pojedynek poza KSW. Jakubiec w największej organizacji w naszym kraju stoczył dwie walki, w których został znokautowany z rąk Andrzeja Grzebyka oraz Damiana Janikowskiego. Tomasz wrócił już na odpowiednie tory podczas MMA ATTACK 4, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Davida Ramiresa.

Brytyjczyk to również zawodnik, który ma na koncie walki w KSW. Jason stoczył w polskiej organizacji pięć walk. Radcliffe w debiucie po dyskusyjnej decyzji pokonał Antoniego Chmielewskiego. Następnie była przegrana z Damianem Janikowskim i dość wtedy zaskakująca wygrana z Albertem Odzimkowskim. W ostatnich walkach Jason przegrywał szybko, bo w pierwszej rundzie z Michałem Materlą i Radosławem Paczuskim.

Błyskawiczna walka wieczoru!

Błyskawiczne skończenie! Od samego początku obaj postanowili wymienić się mocnymi ciosami. Jakubiec trafił dobrym sierpem, a Jason próbował odpowiedzieć podbródkiem. Kolejny cios Polaka i Brytyjczyk na deskach. Kolejne ciosy w parterze i mamy po wszystkim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis