MMA PLKSWOrganizacja KSW kwotę z bonusu oddaje na rzecz chorej córki Daniela Omielańczuka!

Organizacja KSW kwotę z bonusu oddaje na rzecz chorej córki Daniela Omielańczuka!

Foto: Maciej Kawulski facebook

Piękne zachowanie organizacji KSW! Rano informowaliśmy was o rozdaniu bonusów po ostatniej 58 edycji. Walką wieczoru zostało starcie Shamila Musaeva (15-0) z Urosem Jurisiciem (11-1). Obaj zostaną pozbawieni dodatkowej kwoty ze względu na swoje zachowanie po walce. W tym momencie wiemy na jaki cel pójdą pieniądze z bonusu.

Po walce Dagestańczyka z Urosem powstało wielkie zamieszanie. Po paru mocnych słowach Shamil postanowił zrobić nielegalną dogrywkę. Potrzebna była interwencja ochrony. W klatce KSW powstało duże zamieszanie. Sami zobaczcie.

Piękne zachowanie KSW!

Pokaźna kwota z bonusu po gali KSW 58 powędruje na rzecz chorej córeczki Daniela Omielańczuka.

Dziewczynka – Pola ma 2 latka. We wrześniu tego roku skończy trzeci rok życia. Urodziła się wcześniakiem i cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Rodzina dziewczynki apeluje o pomoc finansową w leczeniu malutkiej Poli!

Pomóc dziewczynce możecie [TUTAJ]

W imieniu Daniela Omielańczuka, przekazuję ogromne podziękowania zarządcom KSW:@MaciejKawulski ,@martinksw i @WRysiewski , za oddanie pokaźnej kwoty z bonusu za FOTN na #KSW58 , na rzecz chorej córeczki Daniela, Poli. Doceniamy ten gest i zaangażowanie całego środowiska

Zobacz także:

Najman zdradził jaka kwota przekona go do następnej walki! Ktoś będzie w stanie tyle zapłacić?

”El Testosteron” w walce wieczoru MMA VIP zmierzy się z ”Taxi Złotówą”. 41-latek zdradził jaka kwota przekona go do następnego pojedynku.

Narkun apeluje o rewanż z De Friesem! Chcielibyście to zobaczyć?

”Żyrafa” apeluje o rewanżowe starcie z Philem De Friesem (19-6). Podopieczny Piotra Bagińskiego chciałby zostać podwójnym mistrzem KSW.