MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman zdradził jaka kwota przekona go do następnej walki!

Marcin Najman zdradził jaka kwota przekona go do następnej walki!

Marcin Najman już trzynastego lutego ma stoczyć swój ostatni pożegnalny pojedynek. ”El Testosteron” w walce wieczoru MMA VIP zmierzy się z ”Taxi Złotówą”. 41-latek zdradził jaka kwota przekona go do następnego pojedynku.

Ostatnią walkę częstochowianin stoczył dwudziestego pierwszego listopada. Podczas FAME MMA 8 doszło do jego wyczekiwanego pojedynku z Kasjuszem Życińskim na zasadach bokserskich. O tym starciu było bardzo głośno, ale jak mogło być inaczej – po tak dużych kontrowersjach.

Marcin mocno ruszył na rywala. Popularny ”Don Kasjo” zachęcał Najmana do dalszych ataków. 41-latek niespodziewanie zdobył obalenie, wyprowadzał ciosy, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Marcin Najman: Ciężko mi jest się pożegnać! 

Marcin Najman zdradził, że jest mu ciężko pożegnać się z kolejnymi przygotowaniami i walkami. ”El Testosteron” na swoim kanale zdradził jaka kwota przekona go do następnego pojedynku. Czy ktoś będzie w stanie tyle zapłacić?

Moi drodzy już za 12 dni odbędzie się moja ostatnia walka. Oficjalna walka sportowa. 20 lat od mojego debiutu jeśli chodzi o moje walki zawodowe, 24 lata od mojej pierwszej walki oficjalnej minęło. To jest naprawdę szmat czasu, za półtora miesiąca skończę już 42-lata, i to już naprawdę nie jest czas na to by rywalizować w ringu czy oktagonie. Oczywiście ja bardzo lubię ten czas przygotowań, lubię ten czas startowy, ciężko mi jest się pożegnać. Sami o tym wiecie już bardzo, bardzo długo, ale ten moment nieuchronnie nadchodzi. By być absolutnie szczerym wedle was to powiem tylko, że na 99,9% to jest moja ostatnia walka, tą jedną dziesiątą procenta zostawiam tylko dlatego, że jeżeli ktoś znajdzie się – kto wyłoży pół miliona za moją gażę za kolejną walkę no to wówczas to zrobię i wrócę. Natomiast jak 24-lata jestem w sporcie i 20-lat w sporcie zawodowym nikt nigdy nie zapłacił mi za jedną walkę pół miliona. Także to jest niemal niewykonalne natomiast zostawiam sobie taki margines bezpieczeństwa. To jest kwota, za którą mógłbym jeszcze wrócić, ale zejdźmy na ziemię doskonale wiemy, że to jest kwota zaporowa, dlatego jeszcze raz powtórzę moja ostatnia walka za 12-dni. 

Najman gwarantuje, że zaporowa kwota spowoduje koniec jego zawodowych startów. Mimo wszystko jest możliwość, która spowoduje następny start w mieszanych sztukach walki.

Przypomnijmy, że Najman w poprzednim roku stoczył trzy pojedynki. Listopadowy okazał się ostatni pod banderą FAME MMA, która zapowiedziała kary finansowe i dożywotni zakaz pojawiania się na ich galach.

Zobacz także:

Jest nowe nagranie z awantury na KSW 58! Widzieliście?

Jest nowe nagranie. Z tej perspektywy widać, że całą awanturę rozpoczął Uros Jurisic. Jakie będą kary?

Pudzianowski komentuje awanturę na KSW 58! Szkoda, że nie wkroczył jako ochrona?

Mariusz Pudzianowski z bliska zobaczył awanturę, do której doszło na gali KSW 58. Musaev postanowił zrobić nielegalną dogrywkę. W klatce powstał prawdziwy chaos.