MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukOmielańczuk komentuje słowa Oświecińskiego: To jest ostatnia osoba, która powinna się wypowiadać!

Omielańczuk komentuje słowa Oświecińskiego: To jest ostatnia osoba, która powinna się wypowiadać!

Daniel Omielańczuk (25-12-1) w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o wypowiedż Tomasza Oświecińskiego. Przypomnijmy, że ”Strachu” skrytykował czołowego ciężkiego.

Omielańczuk

Były uczestnik gal KSW skrytykował Omielańczuka za walkę w Rosji.

Brawo Daniel z Ciebie to prawdziwy wojownik i wzór do naśladowania. Jedziesz na galę do Rosji mieszkasz kilka dni w super hotelu, po czym wychodzisz do walki z podniesioną głową , podczas kiedy na Ukrainie giną ludzie. Dostajesz “baty” wracasz do Polski zgarniasz szmal i zrywasz kontrakt z Rosyjską federacja. Teraz to powinieneś założyć jakąś zbiórkę na rzecz Ukraińców, udzielić kilka wywiadów jak to ich wspierasz i będzie ok. Ps. Pamiętam jak mówiłeś że “piłkarzyki” to nie sportowcy tylko, lalusie dbający o fryzury, tylko że Ci właśnie lalusie zbojkotowali jako pierwsi wydarzenia sportowe związane z Rosją. Dobrze że Ciebie Danielu strażniku moralności, gdyż za takiego się uważasz.

Jest odpowiedź!

Daniel Omielańczuk (25-12-1) w rozmowie z portalem mymma.pl skomentował słowa Tomasza Oświecińskiego.

Już ja Ci mówię. To jest ostatnia osoba, która powinna się wypowiadać w jakikolwiek sposób na mój temat czy inny, moralności. Według mnie to jest osoba pozbawiona jakichkolwiek cech moralnego człowieka, nie ma w sobie nic moralności. Ludzie, którzy uważają, że on jest taki super, fajny – to powinni sobie sprawdzić jego przeszłość. Przeszłość, którą ma bogatą. Jak ja go znałem, gdy był już tutaj w Warszawie – był aktorem, a nie wyszło jeszcze, że jak przyszło rozliczyć się z czasów gangsterskich poszedł na współpracę. To samo jak stał w klubach na bramkach, opowiadał jakim to był ostrym bandytą. Teraz nagle robi z siebie świętego i będzie mnie umoralniał. To jest bardzo słabe w jego wykonaniu, bo on skrzywdził dużo więcej ludzi swoją przeszłością, za którą się nie rozliczył. Tylko jak przyszło się za nią rozliczyć to poszedł na współpracę, żeby uniknąć odpowiedzialności. Tacy ludzie w ogóle nie powinni zabierać głosu w tym temacie, ale ja po części wiem dlaczego on to robi, bo chciałby się odgryźć przeze mnie na kimś innym.         

Zobacz także:

Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do walki z Miśkiem z Nadarzyna na MMA VIP 4. Putin przekreślony! Widzieliście?

Marcin Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do nadchodzącej walki z byłym gangsterem Miśkiem z Nadarzyna. Starcie podstarzałego, bo ponad 60-letniego mężczyzny z przeżywającym wieczną drugą młodość “El Testosteronem” już w najbliższą sobotę.

Gina Carano ma swoje teorie! Twierdzi, że inwazja Rosji na Ukrainę jest wynikiem spisku! Co wy na to?

Gina Carano (7-1) również zabrała głos w mediach społecznościowych. Była zawodniczka MMA wypowiedziała się o sytuacji na Ukrainie, która w czwartek nad ranem została zaatakowana przez Rosję. 39-latka ma swoją teorię. Carano uważa, że inwazja Rosji jest wynikiem spisku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis