MMA PLNajnowszeClout MMAOmielańczuk z ważnym przesłaniem na konferencji: To wszystko słuchają i oglądają dzieci!

Omielańczuk z ważnym przesłaniem na konferencji: To wszystko słuchają i oglądają dzieci!

Wczoraj miała miejsce druga konferencja przed galą Clout MMA 4, która już w sobotę odbędzie się w Łodzi. Na ostatnim panelu ważne przesłanie miał Daniel Omielańczuk. Były zawodnik UFC i KSW wyznał, że nie podoba mu się kompletnie to co się dzieje pomiędzy Najmanem, a Murańskim. Omielańczuk wyznał, że nie powinny być wywlekane takie tematy, bowiem konferencje ogląda mnóstwo młodych osób.

Omielańczuk

Omielańczuk w sobotę stoczy drugi pojedynek w freak fightowej organizacji. Nasz czołowy ciężki na zasadach boksu (małe rękawice) zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińkiego – Kamilem ”King Kongiem” Mindą.

Na słowa Omielańczuka postanowił szybko zareagować Marcin Najman, którzy przyznał byłemu zawodnikowi UFC rację. ”El Testosteron” podkreślił, że takie tematy nie powinny być wywlekane i zaznaczył – że w ich konfrontacji do takich ruchów posuwa się pierwsza jedna strona.

Omielańczuk apeluje!

Daniel Omielańczuk podczas wczorajszej konferencji Clout MMA 4 miał ważne przesłanie.

No tak, bo uważam, że pewne tematy nie powinny być poruszane na takich programach, bo to oglądają młodzi ludzie. I potem przenoszą oni to do życia codziennego. Ostatnio w wywiadzie powiedziałem kolega przyszedł i prowadził trening dla dzieci 10-12 lat, a jeden-drugiego wyzywa od 60-tek od konfidentów. Te dzieci nie wiedzą co to znaczy, nie mają jeszcze ukształtowanych charakterów, ale to wszystko oglądają i słuchają – że to jest bezkarność dwóch starszych panów, którzy to wygadują i potem to wprowadzają w życie. Każdy młody, który ma nieogarnięty charakter to przyjmie dobrze i potem u dzieci coraz częściej jest depresja? Skąd się to bierze? Właściwie z tego hejtu, a on jest z tego co robią jeden z drugim. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis