MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 4: Minda poszedł z Omielańczukiem na kompletną wojnę! ”King Kong” doznał kontuzji!

Clout MMA 4: Minda poszedł z Omielańczukiem na kompletną wojnę! ”King Kong” doznał kontuzji!

Daniel Omielańczuk wygrywa już po pierwszej rundzie! To była prawdziwa ringowa wojna. Były zawodnik UFC i KSW pokonał Kamila Mindę, który doznał kontuzji i nie był w stanie wyjść do drugiej odsłony.

Omielańczuk

Jednego i drugiego fani doskonale kojarzą z klatki CLOUT MMA. Kamil Minda to doświadczony zawodnik wagi ciężkiej ze stajni słynnego trenera Mirosława Oknińskiego. KING KONG mierzył się już na CLOUT MMA 2 z Denisem Labrygą i przegrał przez techniczny nokaut po przerwaniu przez lekarza z powodu kontuzji oka.

Daniel Omielańczuk również walczył na CLOUT MMA 2 w Płocku. Pokonał wtedy pokonał Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, który opuścił klatkę i odmówił kontynuowania pojedynku bokserskiego w formule MMA po faulach. Czołowy wojownik polskiej wagi ciężkiej walczył w przeszłości dla takich organizacji jak UFC czy KSW, gdzie mierzył się z najlepszymi na świecie. 

Kontuzja Mindy!

Minda ruszył do przodu i to była prawdziwa wojna na wyniszczenie. ”King Kong” w pewnym momencie wprowadził chaos – co okazało się początkowo dobrym rozwiązaniem. Minda często dochodził do celu. Omielańczuk starał się kontrować i dobrym pomysłem były podbródki.

W końcówce rundy Minda wskazywał na kontuzję ręki. W przerwie ”King Kong” runął przy narożniku z ogromnym grymasem bólu. Najprawdopodobniej zerwany biceps. Tym samym sędzia przerwał walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis