MMA PLMarcin NajmanNajman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do walki z Miśkiem z Nadarzyna na MMA VIP 4. Putin przekreślony!

Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do walki z Miśkiem z Nadarzyna na MMA VIP 4. Putin przekreślony!

Marcin Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do nadchodzącej walki z byłym gangsterem Miśkiem z Nadarzyna. Starcie podstarzałego, bo ponad 60-letniego mężczyzny z przeżywającym wieczną drugą młodość “El Testosteronem” już w najbliższą sobotę.

MMA VIP 4

5 marca w Warszawie odbędzie się bowiem gala MMA VIP 4. Starcie Najman vs Misiek z Nadarzyna jest walką wieczoru całej imprezy.

Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do walki z Miśkiem z Nadarzyna na MMA VIP 4

Marcin Najman w mediach społecznościowych pokazał właśnie projekt koszulki, w jakiej wyjdzie do tego sobotniego starcia.

Nawiązuje ona do aktualnej sytuacji wojennej w Ukrainie, gdzie wojska rosyjskie na rozkaz Władimira Putina próbują przejąć panowanie nad krajem.

Najman nie jest fanem Putina i wspiera Wolną Ukrainę, co wyraża w poniższym projekcie:

“W takiej koszulce wychodzę w sobotę do walki !” – napisał na Instagramie.

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis