MMA PLMMAGina Carano ma swoje teorie! Twierdzi, że inwazja Rosji na Ukrainę jest wynikiem spisku!

Gina Carano ma swoje teorie! Twierdzi, że inwazja Rosji na Ukrainę jest wynikiem spisku!

Gina Carano (7-1) również zabrała głos w mediach społecznościowych. Była zawodniczka MMA wypowiedziała się o sytuacji na Ukrainie, która w czwartek nad ranem została zaatakowana przez Rosję. 39-latka ma swoją teorię. Carano uważa, że inwazja Rosji jest wynikiem spisku.

Carano

Gina jest znana przede wszystkim jako aktorka (grała w takich filmach jak ”Szybcy i Wściekli 6” czy ”Ścigana”). Swego czasu Carano przez amerykańskie media była określana ”twarzą kobiecego MMA”. 39-latka karierę w mieszanych sztukach walki zakończyła po pierwszej przegranej. Miało to miejsce w 2009 roku, gdy sekundę przed końcem pierwszej odsłony zastopowała ją Cris Cyborg.

Carano: Prosto od jednego kryzysu do następnego!

Gina Carano postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat inwazji Rosji na Ukrainę. Była zawodniczka MMA uważa, że kraje tracą kontrolę nad ”narracją o nowej chorobie” (wszyscy wiemy o co chodzi). Gina zapewnia, że sytuacja ta przypomina jej telewizyjny reality show. 

Przypomnijmy, że nie od dziś Carano wzbudzała kontrowersje swoimi wpisami. Gina po nich została usunięta z serialu Disneya ”The Mandalorian”.

Moment, w którym stracili kontrolę nad narracją kowida. Wybuchła wojna. Prosto od jednego kryzysu do następnego. Scenariusz reality show, w którym niewinne życia poświęcone są dla nieposkromionej chciwości. Niekończące się zagarnianie władzy. Brak odpowiedzialności. Zniszczone gospodarki. Nigdy nie rezygnuj z wolności dla strachu.

Zobacz także:

Wiemy dlaczego Cain Velasquez chciał zastrzelić człowieka! Są przerażające szczegóły! Co wy na to?

Wiemy już dlaczego były mistrz wagi ciężkiej UFC Cain Vealsquez chcial zastrzelić człowieka. Amerykanin meksykańskiego pochodzenia został aresztowany przez policję w San Jose za próbę wymierzenia samosądu.

Dawid Zalewski zawalczy w Stanach Zjednoczonych! Znamy przeciwnika! Widzieliście?

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 marca podczas Arnold Sports Festival w Columbus, Ohio. Transmisja online dostępna będzie ogólnoświatowo za darmo na Fanmio oraz na kanale YouTube i Facebook Logana Paula.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis