MMA PLUFCO’Malley przekonany o pokonaniu Sterlinga na UFC 292: Sprawię, że będzie czuł się głupio

O’Malley przekonany o pokonaniu Sterlinga na UFC 292: Sprawię, że będzie czuł się głupio

Jest pretendentem i to wg niektórych głosów nawet niezasłużenie, ale jest przekonany o pokonaniu Aljamaina Sterlinga na UFC 292. Sean O’Malley jest niezwykle pewny siebie przed walką o pas mistrzowski wagi koguciej UFC.

O'Malley przekonany o pokonaniu Sterlinga na UFC 292

Starcie na szczycie wagi do 60 kilogramów odbędzie się w najbliższą sobotę na gali UFC 292 w Bostonie. Pojedynek Sterling vs O’Malley będzie walką wieczoru całej imprezy oraz jest koniem pociągowym całej nadchodzącej gali.

Mistrz wagi koguciej przed tym starciem zapowiada, że Sean O’Malley jest ostatnim zawodnikiem, którego chce pokonać w tej kategorii wagowej i po zwycięstwie nad nim przeniesie się do wyższej dywizji.

O’Malley przekonany o pokonaniu Sterlinga na UFC 292: Sprawię, że będzie czuł się głupio

O’Malley ma jednak inny plan. Zawodnik, który jest underdogiem przed sobotnią walką jest przekonany, że pokona panującego obecnie mistrza wagi koguciej.

Mało tego, “Suga” twierdzi, że walka będzie wyglądała tak, że Aljamain Sterling będzie wyglądał w niej słabo, a po niej będzie czuł się bardzo głupio:

“Nie obchodzi mnie to, co mówią o tej walce ludzie. To naprawdę nie ma na mnie wpływu. Lubię być na niby straconej pozycji, lubię jak we mnie wątpią. Wtedy wchodząc do oktagonu nie mam tak dużej presji.

Sterling jest GOAT-em wagi koguciej, ma serię dziewięciu zwycięstw z rzędu i mówi, że ja nie zasługuję na walkę o pas. Zobaczycie jak głupio będzie wyglądał, kiedy znajdziemy się w oktagonie i znokautuję go. Zgaszę mu światło. Sprawię, że będzie czuł się głupio.

Wchodzę tam i go nokautuję, a on idzie sobie do wyższej kategorii. Jestem ostatnią osobą, z którą się mierzy w tej kategorii i podoba mi się ta sytuacja. Dla mnie jest ona korzystna.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Sterling vs O’Malley na UFC 292 w Bostonie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis