MMA PLDon KasjoRóżalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości!

Różalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości!

Marcin Różalski wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który mimo wszystko zaskoczył w ostatnim pojedynku. ”Don Kasjo” dopiero po całym dystansie przegrał z Normanem Parke, który toczył swoje pojedynki w największych organizacjach na świecie.

Kasjo

Było sporo kontrowersji po walce wieczoru FAME MMA 10. Kasjusz Życiński będzie składał następny protest (chodzi o uderzenia głową). ”Don Kasjo” ma dalej nadzieje, że zmieniony zostanie wynik jego ostatniego starcia. Przypomnijmy, że po 5-rundach ”Stormin” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Różal o Don Kasjo: Mi się teraz podobała postawa Kasjusza!

Marcin Różalski w rozmowie z mymma.pl wspomniał o Kasjuszu Życińskim, który bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd organizacji FAME MMA. ”Różal” zapewnia, że podobała mu się ostatnia postawa ”Don Kasjo”.

I teraz patrz prosty schemat. Bardzo mi się podobała, nie oglądałem, ale z tego co słyszałem była dobra walka na przykład Kasjusza z Parke. Widzisz Kasjusz, ja go oczywiście nie oceniam dobre czy złe, ja mówię swoje zdanie, że mi się teraz podobała postawa Kasjusza, bo to on był zaczepiany przez Parke, to Parke szukał cały czas jakieś zaczepki. Kasjusz co fajnie pokazał – potrafi przejść z takiego chulawczego trybu życia jak on to mówi o sobie (nie jest sportowcem tylko baleciarzem), a jednak się przygotował mega do walki. Jako ten baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości. Kontrowersje po walce były, wiesz o co chodzi. To nie była taka walka do jednej bramki.  

Zobacz także:

FAME MMA: Następny duży awans Linkiewicz w rankingu! Wyprzedziła zawodniczki Babilon i FEN! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie! Marta Linkiewicz (4-1) zostaje doceniona i już w tym momencie pojawiła się w 15 najlepszych zawodniczek MMA w naszym kraju. ”LinkiMaster” w rankingu tapology.com jest wyżej niż popularne fighterki.

Don Kasjo o zachowaniu Boxdela: Aż mi głupio było, bardziej mi tym zaszkodził niż pomógł! Zaskoczyły was te słowa?

Kasjusz Życiński nie zamierza tak zostawić sytuacji! ”Don Kasjo” nie zgadza się z werdyktem i po walce postanowił złożyć protest. Najprawdopodobniej już dziś poznamy decyzje w sprawie wyniku jego ostatniej walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis