MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman przyjmuje warunki Jacka Murańskiego! Będzie walka bez rękawic i longiem? [WIDEO]

Marcin Najman przyjmuje warunki Jacka Murańskiego! Będzie walka bez rękawic i longiem? [WIDEO]

Tak to prawda! Marcin Najman postanowił zaakceptować szalony pomysł Jacka Murańskiego. Ich starcie miałoby się odbyć na gołe pięści, a dodatkowo nie byłoby żadnych przerw!

”El Testosteron” na początku tygodnia złożył propozycję starszemu Murańskiemu. Do walki miałoby dojść na gali MMA VIP. Niewykluczone, że byłaby to już trzecia edycja, która planowana jest tuż po wakacjach. Czy Jacek Muranski podejmie wyzwanie?

Marcin Najman przyjmuje zasady Murańskiego!

To już pewne! Marcin Najman postanowił, że przyjmie warunki Jacka Murańskiego. Wydaje się, że ich pojedynek jest coraz bliżej realizacji.

No i widzisz Murański zgodziłem się na twoje warunki. Walka bez rękawic, z łokciami, bez przerw między rundami. Akurat ten postulat twój wydaje się nietrafiony, ponieważ dostaniesz wpidol maksymalnie w dwie minuty. Jak Ty to powiedziałeś? Żebym sobie kogoś z frajerów z federacji wziął, co mnie wyniosą? Ty dilu skończony, problem masz Ty, bo jedyny kto z Tobą wyjdzie to twój synuś, bo nikt inny obciachu takiego sobie nie zrobi, żeby stać w twoim narożniku. I myślisz, że on Cię udźwignie? Żeby Cię wywlec z tego oktagonu z powrotem? Jedyne rozwiązanie to poprosić  zespół medyczny, bo oni pomagają każdemu, bez względu na wszystko. Nikt inny tego nie zrobi i ręki do tego nie przyłoży. Zespół medyczny jest od tego żeby ratować, więc będą Cię ratować. 

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo będzie składał następny protest! ”Ja nie przegrałem, więc nie zniknę z internetu” [WIDEO] Coś to da?

Kasjusz Życiński nie zgadza się z dzisiejszą decyzją! ”Don Kasjo” uważa, że wygrał pojedynek z Normanem Parke. Gwiazda FAME MMA będzie składać następny protest. Co tym razem?

Norman Parke typuje najbliższą walkę Gamrota w UFC: Mateusz jest zbyt sprytny… Tak będzie?

Norman Parke (28-7) został zapytany o trzecią walkę Mateusza Gamrota (18-1) w UFC. ”Stormin” wypowiada się w pochlebnych słowach o swoim byłym odwiecznym rywalu. Parke uważa, że Gamrot zwycięży swoje najbliższe starcie.