MMA PLNajnowszeOktagonOktagon MMA 43: Robert Bryczek zawalczy w Pradze! Znamy szczegóły

Oktagon MMA 43: Robert Bryczek zawalczy w Pradze! Znamy szczegóły

Co raz więcej wiemy na temat gali Oktagon MMA 43. Organizacja ogłosiła kolejny pojedynek, w którym nasz rodak Robert Bryczek (15-5) zmierzy się z Lee Chadwickiem (25-17). Do starcia dojdzie 20 maja w Pradze w O2 Arena.

Robert Bryczek to byli mistrz organizacji PLMMA, MMA Atack oraz Fight Exclusive Night w wadze półśredniej. Do tej pory walczył w PLMMA czy FEN. Ze względu na jego dobre wynikami w FEN dostał angaż w organizacji Oktagon MMA. W organizacji MMA Atack zadebiutował w kwietniu 2012 roku podczas 2 edycji. Rywalem był Livio Victoriano, z którym przegrał. Ostatnie pojedynek w tej federacji miał miejsce podczas 4 edycji, gdzie przez techniczny nokaut w 1 rundzie pokonał Mateusza Strzelczyka.

Kolejną organizacją było FEN, gdzie stoczył 3 pojedynki i żadnego nie przegrał. W debiucie podczas FEN 29 w 2020 roku przez nokaut w 1 rundzie pokonał Jacka Jędraszczyka. Ostatni pojedynek w FEN stoczył rok temu podczas 39 edycji pokonując przez techniczny nokaut w 1 rundzie Silasa Robsona. Pas mistrza organizacji Fight Exclusive Night zdobył prawie dwa lata temu podczas 30 pokonując przez techniczny nokaut w 5 rundzie Włocha – Virgiliua Frasineaca.

Obecnie toczy pojedynki w organizacji Oktagon MMA. Na 5 walk wygrał tylko dwie. Zadebiutował w czerwcu 2019 podczas 12 edycji pokonując jednogłośnie na punkty Mátéa Kertésza. Druga i zarazem ostania wygrana w organizacji miała miejsce w 2022 roku podczas Oktagon 37 przez techniczny nokaut w 1 rundzie, gdzie pokonał Abdela Rahmane Driaiego.

Bryczek powraca!

Za pomocą mediów społecznościowych organizacja Oktagon MMA ogłosiła kolejny pojedynek gali Oktagon MMA 43.

Lee Chadwick to byli mistrz OMMAC w wadze średniej. Walczył dla ACB, Belator czy Cage Warriors. Obecnie podpisał kontrakt z organizacją Oktagon MMA. W organizacji Cage Warriors zadebiutował w 2006 podczas 24 edycji przegrywając z Karlem Amoussou. W kolejnych walkach rozprawił się z Tommy Quinnem czy Victorem Chengim.

Ostatnią organizacją , w której walczył było Bellator. Zadebiutował w 2019 roku przegrywając z Fabianem Edwardem. Podczas kolejnych walk pokonał m.in Jamesa Mulherona czy Arunasa Andruskevicusa.

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk ostro o postawie Denisa Załęckiego: Totalnie bez charakteru! Widzieliście?

Patryk Kaczmarczyk (9-2) na twitterze wypowiedział się o postawie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w sobotę podczas High League 6 w Katowicach doznał trzeciej przegranej z rzędu. Trzeba przyznać, że nie wyglądało to dobrze… Kto teraz? Rewanż z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim czy wyczekiwana walka przez fanów freak fightów z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim?

Maciej Turski dobitnie po walce Załęckiego: Kibice mogą czuć się oszukani! Co wy na to?

Maciej Turski na twitterze postanowił skomentować kontrowersje, które pojawiły się po sobotniej walce Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” doznał trzeciej przegranej z rzędu i trzeba przyznać, że walka w Katowicach nie wyglądała dobrze. Załęcki już w pierwszej odsłonie został zdyskwalifikowany. W starciu na zasadach boksu (małe rękawice) – widzieliśmy kolano i kopnięcie co jest oczywiście zabronione.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis