MMA PLDenis ZałęckiMaciej Turski dobitnie po walce Załęckiego: Kibice mogą czuć się oszukani!

Maciej Turski dobitnie po walce Załęckiego: Kibice mogą czuć się oszukani!

Maciej Turski na twitterze postanowił skomentować kontrowersje, które pojawiły się po sobotniej walce Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” doznał trzeciej przegranej z rzędu i trzeba przyznać, że walka w Katowicach nie wyglądała dobrze. Załęcki już w pierwszej odsłonie został zdyskwalifikowany. W starciu na zasadach boksu (małe rękawice) – widzieliśmy kolano i kopnięcie co jest oczywiście zabronione.

Turski

Załęcki po przegranej z Tyburskim zabrał głos na insta stories, gdzie przeprosił za swoje zachowanie.

Dziękuję wszystkim za wiarę i wsparcie! Niestety wygląda na to, że noga ponownie została uszkodzona. Przepraszam wszystkich za te kopnięcia, nie wiem, dlaczego zacząłem kopać. Chyba zadziałał instynkt, ale nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Paweł był dziś lepszy i wielkie brawa dla niego. Jeszcze 2 tygodnie temu byłem u lekarza i z nogą było ok, miałem zielone światło, by walczyć. Nie wyszedłbym do kolejnej walki z kontuzją ze względu na szacunek do swoich fanów, federacji i przeciwnika no i swojego zdrowia. Do następnej walki nie wyjdę, póki w pełni nie wyleczę kolana. Tego możecie być pewni!

Turski komentuje!

Maciej Turski dziennikarz z Kanału Sportowego dobitnie skomentował walkę Denisa Załęckiego na High League 6.

Jestem bardzo ciekawy jak podejdą do sprawy organizatorzy. Takie zachowania to łamanie regulaminu z premedytacją, negatywnie wpływa na wizerunek firmy, a kibice mogą czuć się oszukani.

Zobacz także:

Khamzat Chimaev ostro o Edwardsie i Usmanie: Zabiorę pas tym dwóm klaunom! Co wy na to?

W tą sobotę odbędzie się gala UFC 286. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półśredniej zmierzą się ze sobą Kamaru Usman i Leon Edwards. Będzie to ich 3 pojedynek. Pierwszy w 2015 roku wygrał Kamaru Usman, a poprzedni zakończył się wygraną Leona Edwards i tym samym pas zmienił właściciela.

Artur Szpilka odpowiada Don Kasjo: Chce się sprawdzić, zapraszam do WCA! Widzieliście?

O walce Artura Szpilki z Kasjuszem Życińskim mówiło się od dłuższego czasu. Do tego pojedynku miało dojść w marcu na gali Prime Show MMA. Jednak nie zobaczyliśmy ani pojedynku, ani freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis