MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiPatryk Kaczmarczyk ostro o postawie Denisa Załęckiego: Totalnie bez charakteru!

Patryk Kaczmarczyk ostro o postawie Denisa Załęckiego: Totalnie bez charakteru!

Patryk Kaczmarczyk (9-2) na twitterze wypowiedział się o postawie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w sobotę podczas High League 6 w Katowicach doznał trzeciej przegranej z rzędu. Trzeba przyznać, że nie wyglądało to dobrze… Kto teraz? Rewanż z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim czy wyczekiwana walka przez fanów freak fightów z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim?

Załęcki

Kaczmarczyk w poprzednim roku odnotował trzy pojedynki. Patryk rozpoczął od efektownego zwycięstwa przed własną publicznością. 24-latek w Radomiu przed czasem odprawił Michała Domina. Patryk w lipcu przegrał z Dawidem Śmiełowskim.

Ostatni pojedynek Kaczmarczyka miał miejsce w grudniu na gali KSW 77. 24-latek potrzebował zaledwie minuty i trzech sekund na zdemolowanie Pascala Hintzena.

Kaczmarczyk zabiera głos!

Patryk Kaczmarczyk (9-2) na twitterze postanowił zabrać głos po walce Denisa Załęckiego. Zawodnik KSW wypowiedział się mocno o postawie ”Bad Boya”.

Załecki totalnie bez charakteru, bez godności. Najman vol. 2 brawo Paweł 👏👏 I on dymił do Daniela Omielańczuka 

https://twitter.com/kaczmarczykmma/status/1637199095835000832

Zobacz także:

Khamzat Chimaev ostro o Edwardsie i Usmanie: Zabiorę pas tym dwóm klaunom! Co wy na to?

W tą sobotę odbędzie się gala UFC 286. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półśredniej zmierzą się ze sobą Kamaru Usman i Leon Edwards. Będzie to ich 3 pojedynek. Pierwszy w 2015 roku wygrał Kamaru Usman, a poprzedni zakończył się wygraną Leona Edwards i tym samym pas zmienił właściciela.

Artur Szpilka odpowiada Don Kasjo: Chce się sprawdzić, zapraszam do WCA! Widzieliście?

O walce Artura Szpilki z Kasjuszem Życińskim mówiło się od dłuższego czasu. Do tego pojedynku miało dojść w marcu na gali Prime Show MMA. Jednak nie zobaczyliśmy ani pojedynku, ani freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis