MMA PLNajnowszeOktagonOktagon 43: Już dziś dwóch Polaków zawalczy w Pradze!

Oktagon 43: Już dziś dwóch Polaków zawalczy w Pradze!

Właśnie dziś w stolicy Czech czyli Pradze odbędzie się gala Oktagon 43, która zapowiada się naprawdę emocjonująco. W karcie walk pojawiło się dwóch naszych reprezentantów. Co najważniejsze wypełnili oni wymagany limit wagowy.

Oktagon

W main evencie dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Patrickiem Kinclem (26-10), a Karlosem Vemolą (34-6) – w stawce oczywiście pas mistrzowski. Bezwzględnie będzie to starcie na szczycie jeśli chodzi o czeski rynek MMA. Przypomnijmy, że Kincl stoczył trzy walki w największej organizacji w naszym kraju. Pokonywał przed czasem Tomasza Drwala i Tomasza Romanowskiego, a przegrywał w walce o pas z Roberto Soldiciem.

Do ich pierwszego starcia doszło w czerwcu 2018 roku na gali XFN 11. Karlos Vemola po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Trzymamy Kciuki!

Tak to już dziś! Robert Bryczek (15-5) i Mateusz Legierski (8-1) stoczą następne pojedynki w organizacji Oktagon. Polacy wypełnili wymagany limit wagowy. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face.

Wideo z ważenia możecie zobaczyć poniżej:

Robert Bryczek walczący w kategorii średniej podejmie doświadczonego Lee Chadwicka (28-17-1). 32-latek jest aktualnie na fali trzech zwycięstw z rzędu, a swoim ostatnim występie w organizacji Oktagon znokautował swojego przeciwnika.

Mateusz Legierski (8-1) walczy w wadze lekkiej. Wojownik z Cieszyna skrzyżuje rękawice z zawodnikiem publiczności – Matejem Kuznikiem (18-7).

Gala jest transmitowana w usłudze PPV – z polskim komentarzem [TUTAJ]

Zobacz także:

Walka Błachowicz-Pereira eliminatorem do walki o pas! Menadżerka Polaka zabiera głos! Co wy na to?

To jest dopiero informacja! Jak się okazuje starcie Jana Błachowicza z Alexem Pereirą ma być eliminatorem do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Wspomnianą informację zdradziła menadżerka Polaka – Dorota Jurkowska.

Daniel Cormier o walce Błachowicz-Pereira: Jak Alex poradzi sobie z Janem?

Daniel Cormier i Michael Bisping na YouTubie skomentowali ostatnio ogłoszone hitowe starcie pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą. Do ich starcia dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis