MMA PLNajnowszeDaniel CormierDaniel Cormier o walce Błachowicz-Pereira: Jak Alex poradzi sobie z Janem?

Daniel Cormier o walce Błachowicz-Pereira: Jak Alex poradzi sobie z Janem?

Daniel Cormier i Michael Bisping na YouTubie skomentowali ostatnio ogłoszone hitowe starcie pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą. Do ich starcia dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291.

Błachowicz

Jan Błachowicz to przede wszystkim były mistrz największej organizacji na świecie w kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” tytuł zdobył podczas UFC 253 w Abu Dhabi, gdzie pod koniec drugiej odsłony znokautował Dominicka Reyesa.

Polak tytuł obronił raz. Było to starcie mistrz vs mistrz. Reprezentant WCA Fight Team zapewnił pierwszą przegraną zawodową w rekordzie – Israela Adesanyi. Błachowicz po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Daniel Cormier komentuje!

Daniel Cormier oraz Michael Bisping zareagowali na oficjalnie ogłoszone starcie pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą.

Zobaczcie co powiedział ”DC”.

Jak Alex Pereira poradzi sobie z Janem Błachowiczem? Zapytam was tak – czy Jan Błachowicz po prostu będzie walczył z nim w ten sposób, w jaki walczył w końcowych rundach z ”Izzym”? Może się bowiem wydawać, że to najprostsza droga na stawienia czoła wyzwaniu, jakim jest Alex Pereira. Widzieliśmy jednak też, że Legendarna Polska Siła sprzątnęła wielu gości. Co więc musiałoby się wydarzyć, aby Błachowicz poczuł, że nie może wymieniać się ciosami z Alexem Pereirą, szczególnie po tym, jak znokautował go ”Izzy”?

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o walce Gleby: To nie jest freak fight! Co wy na to?

Pierwszy Hall of Fame organizacji KSW, Łukasz Jurkowski zawitał do programu “KLATKA po KLATCE” prowadzonego przez Artura Mazura dla serwisu sportowefakty.wp.pl. Poruszono tam wiele ciekawych tematów, między innymi debiut Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego. Zobaczcie, co “Juras” miał do powiedzenia na temat byłego zawodnika GROMDY oraz samego zestawienia.

Mistrz KSW Robert Ruchała usłyszał propozycję rywala na kolejną walkę. Jest chętny! Widzieliście?

Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała odpowiedział na konkretne wyzwanie do walki rzucone przez menadżera Artura Gwoździa w ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis