MMA PLNajnowszeJan BłachowiczWalka Błachowicz-Pereira eliminatorem do walki o pas! Menadżerka Polaka zabiera głos!

Walka Błachowicz-Pereira eliminatorem do walki o pas! Menadżerka Polaka zabiera głos!

To jest dopiero informacja! Jak się okazuje starcie Jana Błachowicza z Alexem Pereirą ma być eliminatorem do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Wspomnianą informację zdradziła menadżerka Polaka – Dorota Jurkowska.

Błachowicz

Do hitowego starcia w wadze półciężkiej dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291. Brazylijczyk po pierwszej przegranej w amerykańskim gigancie przechodzi do wyższej kategorii wagowej. Alex w ostatniej walce stracił pas w wadze średniej, gdy w rewanżu został znokautowany z rąk Israela Adesanyi.

”Poatan” w największej organizacji na świecie odnotował pięć pojedynków. Pereira pierwszą szansę mistrzowską dostał po trzech zwycięstwach – w tym dwie zakończył przed czasem. Alex chociażby w pierwszej odsłonie znokautował Seana Stricklanda.

Świetna informacja!

Dorota Jurkowska menadżerka Jana Błachowicza zdradziła w programie ”Koloseum”, że najbliższa walka ”Cieszyńskiego Księcia” będzie eliminatorem do walki o pas w wadze półciężkiej.

„Jan Błachowicz wygrywając z Alexem Pereirą na UFC 291 w kolejnym pojedynku zawalczy o mistrzowski pas kategorii półciężkiej.” – Dorota Jurkowska w #Koloseum 

W grudniu poprzedniego roku doszło do pierwszej walki Błachowicz-Ankalaev, a w stawce był prawowity pas w wadze półciężkiej. Wszystko miało miejsce na gali UFC 282 w Las Vegas.

Wydawało się, że kolejne niskie kopnięcie spowoduje zwycięstwo przed czasem naszego reprezentanta. Mimo wszystko Rosjanin przetrwał bardzo duży kryzys i znalazł swoją szansę w zapasach oraz kontroli. Po pięciu rundach został ogłoszony remis.

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o walce Gleby: To nie jest freak fight! Co wy na to?

Pierwszy Hall of Fame organizacji KSW, Łukasz Jurkowski zawitał do programu “KLATKA po KLATCE” prowadzonego przez Artura Mazura dla serwisu sportowefakty.wp.pl. Poruszono tam wiele ciekawych tematów, między innymi debiut Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego. Zobaczcie, co “Juras” miał do powiedzenia na temat byłego zawodnika GROMDY oraz samego zestawienia.

Mistrz KSW Robert Ruchała usłyszał propozycję rywala na kolejną walkę. Jest chętny! Widzieliście?

Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała odpowiedział na konkretne wyzwanie do walki rzucone przez menadżera Artura Gwoździa w ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis