MMA PLNajnowszeOktagonOKTAGON 40: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

OKTAGON 40: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

Już w najbliższą sobotę w Ostrawie odbędzie się gala OKTAGON. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. W tym artykule dowiesz się, jak kupić dostęp PPV do gali oraz jakie ceny tym razem przygotowali organizatorzy OKTAGON MMA.

OKTAGON 40 PPV
Foto: OKTAGON MMA

Podczas gali w Ostrawie czeka nas pierwsza runda turnieju, w którego puli znalazł się milion euro. Zwycięzca zgarnie z tego 300 tysięcy euro. Łącznie w rywalizacji udział weźmie 16 zawodników. Całość rozegra się na przestrzeni 5 gal.

Ciekawą koncepcją turnieju są też tzw. lucky loserzy. Fani spośród przegranych w pierwszej rundzie wybiorą dwóch zawodników. Zmierzą się oni potem w rezerwowych pojedynkach turniejowych z zawodnikami wskazanymi przez organizację. W razie kontuzji któregoś uczestnik kibice będą decydować również , który ze zwycięzców walk rezerwowych powinien wejść do turnieju. Mechanizm ten będzie działał również w kolejnych rundach.

OKTAGON 40 tylko w PPV! Jaka cena i jak kupić?

Pierwsza runda odbędzie się już w najbliższą sobotę w Ostrawie. W fazie 1/8 finału weźmie udział 16 zawodników. Ośmiu zwycięzców zostanie potem sklasyfikowanych na ośmiu pierwszych miejscach rankingu wagi półśredniej Oktagon MMA.

W walce wieczoru wystąpi były mistrz wagi półśredniej David Kozma (30-12). Czech stracił tytuł w grudniu ubiegłego roku, gdy pokonał go Kaik Brito. Teraz rywalem “Różowej Pantery” będzie natomiast Polak – Łukasz Siwiec (8-1). Kilka miesięcy temu po zwycięstwie nad Konradem Rusińskim zdobył on pas Babilon MMA, teraz natomiast rusza w podbój czeskiego rynku.

O awans do dalszej fazy turnieju zawalczy również Samuel Kristofić (16-4). “Pirat” w przeszłości po wygranej nad Marcinem Naruszczką zdobył pas tymczasowy OKTAGON MMA. Zmierzy się on teraz z Franuzem Alexem Lohore (22-8), którego z kolei wcześniej mogliśmy oglądać podczas gal Cage Warriors czy Bellator.

Uczestnicy turnieju OKTAGON MMA to prawdziwie międzynarodowa mieszanka. Znajdziemy tam zawodników z takich krajów jak choćby Niemcy, Dania, Brazylia, Grecja czy Wielka Brytania. Zobaczymy też twarze znane z gal w Polsce jak choćby były zawodnik FEN Hiszpan Tato Primera (18-12) czy występujący do niedawna w okrągłej klatce KSW Ion Surdu (12-4).

OKTAGON 40: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

oktagon.tv

Galę OKTAGON 40 dostępna będzie w systemie PPV na oktagon.tv

Dostęp do wydarzenia kosztuje 10,99 euro (koszt ok. 52 zł). Wśród dostępnych form płatności jest aplikacja Qerko, karty płatnicze (VISA oraz Mastercard) a także PayPal.

OKTAGON 40: Tipsport Gamechanger

Data: 4 marca 2023
Miejsce: Ostravar Arena, Ostrawa, Czechy
Transmisja: 17:15 (sobota)

Karta główna:

David Kozma (30-12) vs. Łukasz Siwiec (8-1) – 1/8 finału turnieju
Samuel Kristofić (16-4) vs. Alex Lohore (22-8) – 1/8 finału turnieju
Chrstian Jungwirth (13-6) vs. Tato Primera (18-12) – 1/8 finału turnieju
Louis Gilsmann (9-2) vs. Amiran Gogoladze (14-3 – 1/8 finału turnieju
Leandro Silva (26-10-1) vs. Andreas Michailidis (13-6) – 1/8 finału turnieju
Jan Siroky (12-14) vs. Jaroslav Pokorny (15-10)

Karta wstępna:

Mate Kertesz (13-5) vs. John Hathaway (18-2) – 1/8 finału turnieju
Bojan Velickovic (12-12-2) vs. Ion Surdu (12-4) – 1/8 finału turnieju
Radovan Uskrt (7-3) vs. Melvin van Sujidam (13-5) – 1/8 finału turnieju

Karta przedwstępna:

77 kg: Andrej Kalasnik (10-3) vs. Matus Juracek (9-3)
77 kg: John Palaiologos (18-11-1) vs. Mohamed Grabinski (22-7)

Zobacz także:

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis