MMA PLNajnowszeKSWGala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Lewandowski

Mowa oczywiście o długo już zapowiadanym debiucie Martyna Forda. Brytyjczyk podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju już dobre parę lat temu. Sytuacja na świecie spowodowała duże zmiany, więc organizacja KSW nie pojawiła się ponownie w Wielkiej Brytanii, a debiut Forda był przesuwany.

Tym razem w końcu się uda? Tego nie możemy wykluczyć.

Lewandowski zabiera głos!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl (Mariuszem Olkiewiczem) został zapytany czy na gali KSW Colosseum 2 zobaczymy freak fightowe starcia. Jeden z właścicieli KSW zaznaczy, że będą pierać na największych gwiazdach organizacji oraz nowych mocnych nazwiskach zagranicznych.

Jedynym wyjątkiem może być Martyn Ford. O jego debiucie mówi się już dobre parę lat.

Cała rozmowa z Martinem Lewandowskim poniżej:

Zobacz także:

Partner Dody zawalczy w klatce? Stawia ważny warunek!

Dariusz Pachut ukochany popularnej ”Dody” czyli Doroty Rabczewskiej nie wyklucza starcia w klatce! 36-latek stawia jednak jeden bardzo ważny warunek.

Załęcki chce poprawić rekord? Tyburski: W każdej innej płaszczyźnie jego szansa spada!

18 marca odbędzie się gala High League 6. W jednej z walk Denis Załęcki zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Starcie to zaplanowano w boksie w małych rękawicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis