MMA PLNajnowszeMMAOktagon 24: Naruszczka zawalczy o miano pretendenta!

Oktagon 24: Naruszczka zawalczy o miano pretendenta!

Bardzo ciekawe informacje dochodzą do nas zza południowej granicy. Organizacja Oktagon MMA – poinformowała na swoim Facebook’u, że Marcin Naruszczka zawalczy na gali Oktagon 24. Rywalem Polaka będzie Eric Spicely. Walka będzie miała status eliminatora do walki o pas wagi średniej, który dzierży Karlos Vemola.

Naruszczka

Marcin Naruszczka(21-9-2) to weteran polskiej sceny MMA. Naruszczka to były zawodnik organizacji KSW, jednak obecnie występuje na galach Fight Exclusive Night. W przeszłości, zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów mierzył się z takimi zawodnikami jak Andrzej Grzebyk, Borys Mańkowski czy Abu Azaitar. Aktualnie, znajduje się na fali dwóch zwycięstw z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku na gali FEN 31 wygrał z Ivanem Čosićiciem przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Teraz ma szansę pokazać swoje umiejętności za naszą południową granicą w organizacji Oktagon MMA.

Naruszczka pretendentem do pasa Oktagon MMA?

Czesko-słowacka federacja, wrzuciła dzisiaj na swój profil na Instagramie post, który informuje, że na gali Oktagon 24 będziemy mogli zobaczyć starcie Marcina Naruszczki z Ericiem Spicely’m. Oficjalnie jest to eliminator do walki o pas, który dzierży – Karlos Vemola.

Eric Spicely (12-6) jest to były zawodnik organizacji UFC. Dla amerykańskiego giganta stoczył 7 pojedynków, jednak wygrał zaledwie dwa. W przeszłości pokonywał takich zawodników jak Thiago Santos czy Alessio Di Chirico. W swojej ostatniej walce, przegrał na gali UAE Warriors 15 z Rinatem Fakhretdinovem przez nokaut w pierwszej rundzie.

Gala Oktagon 24 odbędzie się w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Radczenko nie odpuszcza: Szpilka nie lubi mocno bijących zawodników

Pierwsza walka Radczenko vs. Szpilka, wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Zwycięzcą zeszłorocznego pojedynku został “Szpila”, jednak werdykt sędziowski nie był dobrze odebrany. Ukrainiec, wciąż celuje w rewanż z Polakiem, więc co jakiś czas zaczepia go w mediach. “Artur nie lubi mocno bijących zawodników” – powiedział w wywiadzie dla Interii Radczenko.

Antykonfident: Odezwało się do mnie FAME MMA, ale to było przed operacją! [WIDEO]

Rafał Podejma już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Antykonfident” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jeszcze nie tak dawno dostał propozycję z FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis