MMA PLMMA-VIPAntykonfident: Odezwało się do mnie FAME MMA, ale to było przed operacją! [WIDEO]

Antykonfident: Odezwało się do mnie FAME MMA, ale to było przed operacją! [WIDEO]

Rafał Podejma już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Antykonfident” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jeszcze nie tak dawno dostał propozycję z FAME MMA.

Rafał wysoko w karcie zmierzy się z również debiutującym Andrzejem Żuromskim. ”Żurom” jest zmotywowany, aby wygrać, bo w przyszłości chciałby doprowadzić do walki z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim.

Wspominał o tym w rozmowie poniżej:

Antykonfident o MMA VIP: Fajne warunki zaproponowali!

”Antykonfident” osiemnastego czerwca wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, a zmierzy się z Andrzejem Żuromskim. Rafał Podejma w rozmowie z naszym portalem zdradził, że dostał propozycję z FAME MMA, ale musiał odmówić z powodu operacji.

Odezwało się do mnie FAME MMA, ale to było jeszcze przed operacją. Póżniej miałem tą operację, zacząłem się po niej trochę ruszać i odezwała się organizacja VIP MMA. Nie odmówiłem, skorzystałem. Fajne warunki zaproponowali także skorzystałem i zawalczę z Żuromem. Wiadomo moja forma nie jest już tak jak kiedyś. Widziałem dużo osób pisało, że walczyłem amatorsko w MMA. No walczyłem to było jakieś 5-lat temu. W listopadzie miałem operację, miałem rok odpoczywać, ale jakoś zacząłem ćwiczyć. Jak wyszedłem ze szpitala ważyłem 60 kilo, muszę tą siłę odbudować i to wszystko ogarnąć żeby się zaprezentować na tej gali konkretnie.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo o walce z Parkiem na FAME MMA 10: To jedna z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce! Przesadził?

Don Kasjo o nadchodzącej walce bokserskiej z Normanem Parkiem, do której dojdzie na gali FAME MMA 10 wypowiedział się dla portalu bokser.org, gdzie wprost nazwał nadchodzącą konfrontację “jedną z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce”.

Są zwolennicy i przeciwnicy! Kołecki się zaszczepił, a Szadziński gwarantuje: Nie ma takiej opcji! Team Kołecki czy Team Szadziński?

Temat szczepień wzbudza dużą dyskusję na całym świecie. Kraje są podzieleni na zwolenników i przeciwników całej sytuacji. Mamy już pierwszy przykład w polskim MMA!