MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaOkniński ostro o Szpilce: Na deskach go miało wielu, w parterze ma większe doświadczenie niż w boksie!

Okniński ostro o Szpilce: Na deskach go miało wielu, w parterze ma większe doświadczenie niż w boksie!

Mocne dymy ruszyły w wykonaniu Mirosława Oknińskiego. Uznany trener w naszym kraju postanowił w mediach społecznościowych wypowiedzieć się o Arturze Szpilce, który w najbliższym pojedynku zmierzy się z jego podopiecznym. Mowa o Denisie Załęckim, który rozpoczął współpracę z Oknińskim.

Szpilka

Do starcia Szpilka-Załęcki dojdzie siedemnastego września podczas High League 4 w Gliwicach. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA – 3 rundy po 4 minuty.

Tak Szpilka skomentował nadchodzące starcie:

No i fruu sportowy pojedynek MMA z mistrzem Polski w K1. Zaliczam walkę do tych z kategorii wyzwanie. Tym bardziej, że Denis ma doświadczenie w walkach na ulicy. Spieszcie się z biletami bo w jeden dzień sprzedała się 1/4 hali  @highleague_official

Okniński ostro o Szpilce!

Mirosław Okniński na facebooku postanowił wypowiedzieć się o Arturze Szpilce.

Szpilka ma dobry parter trzeba uważać.Wszak na dechach go miał Mollo, Jennings, Saulsbery, Wilder, Wach, Radchenko, Chisora, Kownacki – niektórzy po kilka razy, więc można powiedzieć że doświadczenie w parterze ma większe niż w boksie.

Szpilka ma dobry parter trzeba uwazac.Wszak na dechach go miał Mollo, Jennings, Saulsbery, Wilder, Wach, Radchenko,…

Posted by Mirek Okniński on Monday, July 18, 2022

Szanuje Artura Szpilkę, że dostał walkę o pas Mistrza Świata w Boksie Zawodowym ze walczył z najlepszymi bokserami na Świecie ale to, że po tych walkach jest rozbity I ma słaba szczękę to FAKT.

Walka Denisa a Arturem to będzie walka młodego wilka ze starym wilkiem będzie to walka sportowa na wysokim poziomie.

NIECH WYGRA LEPSZY CZYLI DENIS

SZPILA W STRACHU

ARTUR BEDZIE LEŻAŁ BEDZIE BITY BEDZIE PŁAKAŁ

DENIS OD PIERWSZEJ SEKUNDY OGIEŃ

Szanuje Artura Szpilke ze dostaĺ walke o pas Mistrza Swiata w Boksie Zawodowym ze walczyl z najlepszymi bokserami na…

Posted by Mirek Okniński on Monday, July 18, 2022

Zobacz także:

Denis Załęcki komentuje walkę ze Szpilką: Nigdy więcej nie zostawię werdyktu w rękach sędziów! Widzieliście?

Denis Załęcki już siedemnastego września w Gliwicach stanie przed wielkim wyzwaniem. Podczas High League 4 dojdzie do jego starcia z Arturem Szpilką. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA. ”Bad Boy” już w mediach społecznościowych skomentował nadchodzące starcie.

Na FAME MMA 15 zobaczymy walkę o pas, którego jeszcze nie było! O co może chodzić?

Na FAME MMA 15, odbędzie się walka o pas, którego jeszcze nie było! – poinformowała organizacja w mediach społecznościowych. O co może chodzić? Internauci mają już pierwsze podejrzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis