MMA PLFAME MMANa FAME MMA 15 zobaczymy walkę o pas, którego jeszcze nie było! O co może chodzić?

Na FAME MMA 15 zobaczymy walkę o pas, którego jeszcze nie było! O co może chodzić?

Na FAME MMA 15, odbędzie się walka o pas, którego jeszcze nie było! – poinformowała organizacja w mediach społecznościowych. O co może chodzić? Internauci mają już pierwsze podejrzenia.

Na FAME MMA 15 zobaczymy walkę, o pas, którego jeszcze nie było! O co może chodzić?
Foto: FAME MMA

Gala FAME MMA 15 zbliża się wielkimi krokami. Event zapowiada się naprawdę imponująco, czekają nas walki i zdarzenia, które wcześniej na polskiej scenie freak fightów nie miały miejsca.

Zacznijmy od tego, że Arkadiusz Tańcula planowo ma zawalczyć z dwoma Murańskimi na jednej gali! Najpierw na zasadach MMA spotka się w oktagonie z Mateuszem, a później niezależnie od wyniku pojedynku stoczy bój z Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce, gdzie dozwolone będą łokcie.

Jeżeli “Aroy” nie będzie zdolny do kolejnej walki, na jego miejsce wskoczy rezerwowy, którego poznamy na pierwszej konferencji przed FAME MMA 15.

Nowy pas na FAME MMA 15!

Zobaczymy także kolejną walkę zawodowca z feakiem. Były mistrz KSW Marcin Wrzosek w starciu bokserskim zmierzy się z raperem “Sariusem”, który w pięściarstwie amatorskim ma niemałe sukcesy.

Klatka rzymska zawita także przy boju Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem. Panowie będą walczyć bez limitu czasowego w klatce 3×3. To z pewnością nie będzie zwykły rewanż.

Wiemy też, że na FAME 15 wystąpi aż 8 nowych twarzy. Teraz organizacja poinformowała, że podczas gali odbędzie się pojedynek o pas, którego wcześniej nie było. Internauci wymieniają głównie dwie opcje, o co może chodzić…

Pierwsza to pas “Gladiatora”, czyli mistrza walk w rzymskiej klatce. Druga to pas “Królowej freak fightów” i tutaj wymienia się pojedynek rewanżowy Marty Linkiewicz z Anielą “Lil Masti” Bogusz. Ta walka nie została jednak ogłoszona, więc nie można oficjalnie brać tej opcji pod uwagę. Jednak coraz częściej w internecie mówi się o ponownym starciu wspomnianych pań.

A może organizacja przygotowała jeszcze inne trofeum? Wszystkiego dowiemy się podczas pierwszej konferencji prasowej, która odbędzie się 20 lipca w łódzkim Klubie Wytwórnia.

BANG! Na najbliższej gali odbędzie się walka, w której na szali położony będzie pas, jakiego w historii FAME jeszcze nie widzieliście!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis