MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki komentuje walkę ze Szpilką: Nigdy więcej nie zostawię werdyktu w rękach sędziów!

Denis Załęcki komentuje walkę ze Szpilką: Nigdy więcej nie zostawię werdyktu w rękach sędziów!

Denis Załęcki już siedemnastego września w Gliwicach stanie przed wielkim wyzwaniem. Podczas High League 4 dojdzie do jego starcia z Arturem Szpilką. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA. ”Bad Boy” już w mediach społecznościowych skomentował nadchodzące starcie.

Załęcki

Do wyczekiwanego debiutu Szpilki doszło na gali KSW 72 w Toruniu. Wojownik z Wieliczki pokazał się z naprawdę świetnej strony w rewanżu z Sergey’em Radchenko. Artur w drugiej rundzie łokciami przed czasem odprawił reprezentanta Ukrainy i zakończył historię ich starć. Kibice/eksperci byli pod wrażeniem, że Szpilka już w debiucie próbował takich akcji jak chociażby wysokie kopnięcie.

Denis zaś ostatni pojedynek stoczył na High League 3 Extra, gdzie widzieliśmy wyczekiwane starcie z Mateuszem Kubiszynem. Obaj debiutowali w formule MMA. ”Bad Boy” po pełnym dystansie musiał uznać wyższość ”Don Diego”.

Załęcki: Biję się tylko z najlepszymi!

Denis Załęcki na instagramie postanowił skomentować ogłoszone starcie z Arturem Szpilką. Jest też przesłanie do hejterów.

Mam 25 lat i wiele czasu by się rozwijać i stawać się lepszym. Cel mam jeden – zostać mistrzem. Może nie będzie to dzisiaj czy jutro, może nawet nie w następnym roku, ale kiedyś zostanę mistrzem. Biję się tylko z najlepszymi, z czym wiąże się możliwość porażki, jednak każdego dnia jestem o krok bliżej celu, a przede wszystkim jestem lepszy niż byłem dnia poprzedniego. Z poprzedniej walki wyciągnięte lekcje! Nigdy więcej nie zostawię werdyktu w rękach sędziów. Od 1 sekundy jednynka i do przodu 😈 ANI KROKU WSTECZ! A hejterzy? Dalej siedźcie z nosem w telefonie, ale to ja już za 2 miesiące zmierzę się z jednym z najlepszych bokserów w Polsce, a wy możecie co najwyżej to skomentować. To ja jestem tu gdzie jestem, wy możecie jedynie popatrzeć z dołu jak wspinam się na sam szczyt! 🏆🧗‍♂️😎 Osoby które są ze mną i wspierają bez względu na wszystko – moi bliscy, kibice i sponsorzy. Pamiętajcie, że razem pokonujemy przeszkody i mierzymy jeszcze wyżej. Dziękuję, to wy dodajecie mi skrzydeł w tej niełatwej drodze. 🤍

Zobacz także:

Włodarczyk o jedzeniu w więzieniu: To jest poniżej czegokolwiek,”menu” to jedno wielkie oszustwo! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk był gościem Andrzeja Kostyry, gdzie opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Diablo” wspomniał o jedzeniu! Były mistrz świata w boksie zapewnia, że wszystko co piszą w tak zwanym ”menu” aresztów – jest jednym wielki oszustwem.

Ktoś próbował podszyć się pod Murana! Szeliga wyjaśnił hejtera! Widzieliście?

Piotr Szeliga pod swoim wpisem postanowił mocno odpowiedzieć hejterowi, który co ciekawe podawał się za… Jacka Murańskiego! ”Szeli” przypomniał, że w internecie nikt nie jest anonimowy i nic nie ginie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis