MMA PLPunch DownOgromny Zuluzinho zawalczy w Polsce! Brazylijczyk mierzył się z Fedorem w Pride!

Ogromny Zuluzinho zawalczy w Polsce! Brazylijczyk mierzył się z Fedorem w Pride!

To już pewne! Zuluzinho to następna zagraniczna postać, która pojawi się w organizacji PunchDown. Niewykluczone, że do debiutu w Polsce dojdzie już na najbliższej piątej edycji. Będzie to zależne od sytuacji covidowej.

Zuluzinho

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 22 października 2021 w Studio P1 The Next Level Wrocław. Na zwycięzcę fazy pucharowej czeka nagroda główna w wysokości 50.000zł. Dodatkową atrakcją wydarzenia będą przygotowane pojedynki specjalne, w których naprzeciwko siebie staną znane postaci z różnych środowisk.

Zuluzinho zawalczy w Polsce!

Zuluzinho to nowa twarz organizacji PunchDown. Brazylijczyk już niebawem –  pierwszy raz pojawi się w Polsce.

To nie będzie jednak pierwszy raz, gdy ”Little Zulu” spróbuje swoich sił w rywalizacji na liście. Brazylijczyk bowiem w Rosji zmierzył się legendą – Vasili Kamotski. Ich starcie wzbudziło duże zainteresowanie. W tym momencie ma ponad milion wyświetleń.

Brazylijczyk w zawodowym MMA stoczył dwadzieścia dwa pojedynki – z czego dwanaście udało się zwyciężyć. 43-latek w Pride zawalczył cztery razy, a mierzył się z takimi zawodnikami jak Fedor Emelianeko czy Antonio Rodrigo Nogueira. ”Little Zulu” w 2005 roku stoczył swój jedyny pojedynek z naszym reprezentantem. Brazylijczyk znokautował wtedy Rafała Dąbrowskiego.

Zobacz także:

Conor McGregor na salonach! Starł się z Machine Gun Kelly na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards! Widzieliście?

Conor McGregor ponownie robi wokół siebie szum! Tym razem na salonach! Irlandczyk był jednym z gości podczas gali rozdania nagród MTV Video Music Awards. Tam doszło do sprzeczki z jego udziałem.

Murański oficjalnie zawalczy na szalonych zasadach! Celem dalej walka z Oświecińskim! Co wy na to?

Już oficjalnie wczoraj ogłoszono, że w walce wieczoru drugiej edycji Elite Fighters zobaczymy debiut Jacka Murańskiego. ”Muran” zostaje wysłuchany i zawalczy na szalonych zasadach last man standing. Gołe pięści pójdą w ruch!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis