MMA PLElite FightersMurański oficjalnie zawalczy na szalonych zasadach! Celem dalej walka z Oświecińskim!

Murański oficjalnie zawalczy na szalonych zasadach! Celem dalej walka z Oświecińskim!

Już oficjalnie wczoraj ogłoszono, że w walce wieczoru drugiej edycji Elite Fighters zobaczymy debiut Jacka Murańskiego. ”Muran” zostaje wysłuchany i zawalczy na szalonych zasadach last man standing. Gołe pięści pójdą w ruch!

Murański

Już niebawem poznamy przeciwnika Jacka Murańskiego. Warto zaznaczyć, że będzie to zawodnik, który w przeszłości toczył pojedynki w organizacji KSW. Murański wyjawił, że na liście pojawiły się takie osoby jak Marcin Najman, Akop Szostak czy Tomasz Oświeciński. Ten ostatni wspomniany to cel Murańskiego!

Murański o walce z Oświecińskim: Traktuje to jako misję!

Jacek Murański dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego starcia z Tomaszem Oświecińskim. Emocje są tutaj gwarantowane.

Kiedy były tylko takie możliwości i mogłem wyrazić swoje życzenie to Tomek Oświeciński był moim pierwszym wyborem. Tak o Oświecińskim wspominałem już nie raz i powiem tak Tomasz Oświeciński jeśli chodzi o wyjście z nim do klatki to jest taki mój cel/spełnienie jeżeli bym tą osobę porozcinał i na tych warunkach, które zostały zaakceptowane. I on te warunki by też przyjął. Ja traktuje to jako misję, wiele osób może tego nie zrozumieć. To jest sprawa osobista, co do zasad nie osobista, bo nie przycinaliśmy się nigdy nigdy, ale nie trzeba się przycinać, żeby wiedzieć, że gość zasłużył – aby go w klatce porozcinać.    

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Polski Ken o walce z kobietą na MMA VIP 3: Uważam, że mamy równe szanse! A co wy sądzicie?

Michał Przybyłowicz już dwudziestego dziewiątego października zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Polski Ken” wystąpi na MMA VIP 3, gdzie zmierzy się z kobietą. Przybyłowicz zapewnia, że nie ma z tym problemu, ponieważ jego zdaniem szanse są wyrównane.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis