MMA PLConor McGregorConor McGregor na salonach! Starł się z Machine Gun Kelly na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards

Conor McGregor na salonach! Starł się z Machine Gun Kelly na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards

Conor McGregor ponownie robi wokół siebie szum! Tym razem na salonach! Irlandczyk był jednym z gości podczas gali rozdania nagród MTV Video Music Awards. Tam doszło do sprzeczki z jego udziałem.

Conor McGregor

O incydencie z udziałem Irlandczyka piszą teraz media na całym świecie. McGregor ponownie zrobił wokół siebie szum. Czy jednak o taki szum mu chodziło?

Conor McGregor na salonach! Starł się z Machine Gun Kelly na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards

Według TMZ, Conor McGregor podszedł do “MGK” podczas ceremonii rozdania nagród w Barclays Center w Brooklynie i poprosił go o wspólne zdjęcie. Najprawdopodobniej spotkał się z odmową ze strony muzyka, co wywołało jego wściekłość.

Osoby obecne podczas incydentu twierdzą, że “MGK” popchnął McGregora, co spowodowało, że Irlandczykowi wylał się drink i wypadła laska, której korzysta w czasie rehabilitacji po złamaniu stopy w walce z Dustinem Poirierem. McGregor resztę drinka rzucił w kierunku muzyka i potem wkroczyła ochrona.

Na Twitterze znajdziemy kilka krótkich filmów pokazujących fragment tego zamieszania:

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis