MMA PLFAME MMAOFICJALNIE: Marcin Najman vs. Don Kasjo na FAME MMA 8

OFICJALNIE: Marcin Najman vs. Don Kasjo na FAME MMA 8

Foto: FAME MMA

Organizacja FAME MMA oficjalnie potwierdziła, że do walki między Marcinem Najmanem i Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim dojdzie na gali FAME MMA 8.

Pojedynek odbędzie się na zasadach bokserskich, lecz w małych rękawicach do MMA.

Gala FAME MMA 8 odbędzie się już 21 listopada.

Marcin Najman stoczył ostatnią walkę w formule MMA na ubiegłotygodniowej gali FAME MMA 7. W pierwszej rundzie skończył ciosami w parterze Dariusza “Lwa” Kaźmierczuka. Dla byłego pięściarza i zawodnika KSW był to trzeci występ w FAME MMA. Wcześniej “El Testosteron” pokonał Piotra “Bonusa BGC” Witczaka i przegrał przed czasem z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem.

Kasjusz Życiński jak dotąd pozostaje niepokonany w organizacji FAME MMA. Na pełnym dystansie pokonał Adriana “Polaka” Polańskiego oraz Dawida “Ambro” Ambroziaka, z czego drugi pojedynek odbył się na zasadach kickboxingu. Na FAME MMA 6 poddał zaś Macieja Rataja.

“”Don Kasjo” miał też zawalczyć na gali FAME MMA 7. Podczas sparingu z Pawłem Tyburskim doznał jednak urazu ucha i wypadł z pojedynku z Łukaszem Lupą. Kasjusz był jednak obecny na trybunach podczas sobotniej gali i po wygranej walce Marcina Najmana stanął z nim twarzą w twarz w oktagonie.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [11-13.09.2020]

Przed nami kolejny weekend, podczas którego czeka nas kilka interesujących gal MMA.

Zawodnik WOTORE o Popku: Moim zdaniem to pozer

Nowy zawodnik organizacji WOTORE wypowiedział się o gwieździe FAME MMA Popku Monsterze. Uczestnik zbliżającej się gali WOTORE 3 przyznał, że chętnie skrzyżowałby rękawice z muzykiem-celebrytą.